Lietuvos advokatai

Pavardė Vardas Telefonai El. paštas Nuo Advokatų kontora
Račkauskas Adolfas +37067444770 adas61@splius.lt 2002 Advokatas Adolfas Račkauskas
Remeikis Adolfas +37067686166 wwwadvremeikis@post.skynet.lt 2005 Algimanto Medelio kontora
Jonauskas Adomas +37044325045 a.jonauskas@gmail.com 2003 Adomo Jonausko kontora
Kunčius Adomas +37052514444... adomas.kuncius@tgslegal.com 1998 Tark, Grunte, Sutkienė ir partneriai TARK GRUNTE SUTKIENE
Liutvinskas Adomas +37068511711... 1985 Vilniaus advokatų kontora "Ex lege"
Jonaitytė Agnė +37052681805 agne.jonaityte@lawin.lt 2004 "LAWIN Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai"
Gaurelienė Agnė +37065031319 gaureliene@gmail.com 2010 Šiaulių m. II advokatų kontora
Mecelienė Agnė +37065513383... agne.meceliene@mclegal.lt 2001 Mecelienė, Čiurlys ir partneriai
Bilotaitė Agnė +37052497100... a.bilotaite@jurex.lt 2006 Profesinė bendrija Judickienė ir partneriai JUREX
Miniotaitė Agnė +37061804406... aminiotaite@gmail.com 2010 Agnės Miniotaitės kontora
Golubevienė Agnė +37037221339 agne.golubeviene@gmail.com 2011 kontoros Šarka, Jankauskas, Krolienė Kauno skyrius
Paškevičiūtė Agnė +37065765144 agne.paskeviciute@gmail.com 2007 Kęstučio Dobilo kontora
Paspirgėlytė Agnė +37068747137... paspirgelyte@gmail.com 2005 Kukaitis ir partneriai
Venckienė Agnietė +37052685040... agniete.venckiene@sorainen.com 2009 Sorainen ir partneriai
Pilipavičius Agnius +37052514444... agnius.pilipavicius@tgslegal.com 2007 Tark, Grunte, Sutkienė ir partneriai TARK GRUNTE SUTKIENE
Martinaitienė Aida +37061223497 aidamartina@delfi.lt 2001 V.Aleknos ir A. Martinaitienės kontora
Urbonavičienė Aida +37046410352 urbonaviciene.aida@gmail.com 2001 A. Jucio ir E. J. Šoriaus kontora
Raziulytė Aida +37052681822... Aida.Raziulyte@lawin.lt 2001 "LAWIN Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai"
Krukonienė Aida Lilija +37037226204 1991 Aidos Lilijos Krukonienės kontora
Mažeika Aidas +37052354076... aidas.mazeika@mlaw.lt 2011 Romualdas Mikliušas ir partneriai
Venckus Aidas +37037227200 adv.aidas@one.lt 2000 Kauno 1-ji advokatų kontora Lignugaris, Liutkevičius ir partneriai
Račkauskaitė Aistė +37052603574 aiste.rackauskaite@gmail.com 2010 P. Makausko kontora
Medelienė Aistė +37052681886 aiste.medeliene@lawin.lt 2011 "LAWIN Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai"
Damulevičius Aistis +37060023369... aistis@ddj.lt 2004 Damulevičius ir Damulevičiūtė-Jakimavičienė
Dumčaitienė Aiva +37037308899... aiva.dumcaitiene@magnussonlaw.com 2005 Profesinė bendrija Magnusson ir partneriai
Gilys Aivaras +37061297926 gilys@advocus.lt 2011 Aivaro Gilio kontora
Raišutis Aivaras +37052101962... aivaras@spes.lt 2003 Vilniaus advokatų kontora SPES
Korsakas Aivaras +37052724980... aivaras.korsakas@sgka.lt 2009 Songailos, Gumuliauskienės, Korsako ir Astrauskienės profesinė bendrija "SGKA Legal"
Surblys Aivaras +37069872641... addvokatas@gmail.com 2003 Aivaro Surblio kontora
Škėma Aivaras +37061613375 aivarasskema@yahoo.com 2007 Aivaro Škėmos kontora
Aleksiejevas Aivaras +37068531924 aivaras.aleksiejevas@aginvest.eu 2005 AG Invest advokatų profesinė bendrija
Bužinskaitė Akvilė +37052526676 akvile.buzinskaite@gmail.com 2007 Profesinė bendrija "Baltic Legal Solutions Lietuva"
Grikienytė Akvilė +37052700003... a.grikienyte@ader.lt 2006 Edmundo Rusino kontora / ADER
Bieliauskaitė Akvilė +37052681840 akvile.bieliauskaite@lawin.lt 2008 "LAWIN Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai"
Bosaitė Akvilė +37052500800 akvile.bosaite@rln.lt 2004 Irmanto Norkaus ir partnerių kontora "Raidla Lejins & Norcous"
Pocevičius Albertas +37067803399... a.pocevicius@rationaturalis.lt 1990 A. Pocevičius ir partneriai
Romualdas Albertas +37037205324 1995 A. R. Gidros ir V. Gubavičiaus kontora
Trumpulis Albertas +37068720776... a.trumpulis@takas.lt 1992 A. Trumpulio kontora
Jurgelėnas Albertas +37038352351 albertas990099@yahoo.com 2009 Alberto Jurgelėno kontora
Bandžius Albertas +37069920651... a.bandzius@gmail.com 1995 A. Bandžiaus kontora
Kručkauskas Albertas +37067638336... albertas@consultax.lt;info@consultax.lt 2004 Kručkauskas ir partneriai "ConsulTax"
Kruminas Albertas +37042552000 1999 A. Krumino kontora
Valys Albertas +37069905873... albertasvalys@zvr.lt 2001 Žiemelis, Valys, Rugys ir partneriai
Milinis Albertas +37037211980 albertas@milinisirpartneriai.lt 2012 MILINIS IR PARTNERIAI
Šekštelo Albertas +37068689233... albertas.sekstelo@tgslegal.com 2006 Tark, Grunte, Sutkienė ir partneriai TARK GRUNTE SUTKIENE
Buta Albertas +37061254334... albertas.buta@verum.lt 2008 Advokato Mindaugo Šimkūno ir partnerių kontora VERUM
Štopas Albertas +37052690700 a.stopas@glimstedt.lt 2005 GLIMSTEDT Bernotas ir partneriai
Cirulienė Albina +37068606183 2001 A. Cirulienės kontora
Raudonius Albinas +37052614033... office@zabiela.lt 2001 Zabiela, Zabielaitė ir Partneriai
Miliauskas Albinas +37069801610... miliauskas@zebra.lt 2009 Albino Miliausko kontora
Januitis Albinas +37068646861 elena.pakalniskiene@ogmios.lt 2004 Albino Januičio kontora
Čeplinskas Albinas +37068779303 albinas@alegal.lt 2013 Profesinė bendrija Čeplinskas, Dabkevičius, Baltrušaitis
Kornikas Albinas Antanas +37061210550 1995 A. Korniko kontora
Ščigla Aldevinas +37061724241 advokatas.scigla@splius.lt 2004 Profesinė bendrija "LEGES / LB"
Švedas Aldevinas Antanas +37052647489 a.svedas@infolex.lt 2000 Vilniaus antrinės teisinės pagalbos advokatų kontora
Stasiulaitienė Aldona +37044555497 a.stasiulaitiene@gmail.com 1999 A. Stasiulaitienės kontora
Kondratavičienė Aldona +37069940267... kondrataviciene@office.lt 2003 A. Kondratavičienės kontora AMPARO
Leichter Aldona +37069844415... a.leichter@centras.lt 1987 A. Leichter kontora
Jankevičienė Aldona Birutė +37068773166... 1997 A. B. Jankevičienės kontora
Višnevski Aleksander +37068710155... aleksander@noilex.lt 2011 Višnevski ir partneriai
Asovskij Aleksandr +37052754448... vitasovski@km.ru;aleksandr.asovskij@lawin.lt 1971 Advokatas Aleksandr Asovskis
Gogolev Aleksandr +37063337877... aleksandr.gogolev@prolaw.lt 2007 Sakavičius, Gogolev ir partneriai PROLAW
Gončarko Aleksandr +37061002525 a.goncarko@gmail.com 2011 K. Stungio kontora
Palamarčuk Aleksandr +37068393310... a.palamarcuk@infolex.lt 2002 Vilniaus antrinės teisinės pagalbos advokatų kontora
Sacharuk Aleksandr +37052161696 info@vilniuslaw.lt 2007 Vilniaus m. III advokatų kontora
Voskoboinikova Aleksandra +37069931588... advokmeister@gmail.com 1975 A. Voskoboinikovos kontora
Jokūbauskas Aleksandras +37037332536 2005 Advokatas Aleksandras Jokūbauskas
Geršanovas Aleksandras +37069881647... 1999 A. Geršanovo kontora
Kočegarovas Aleksandras +37067487054... al.kocegarov@gmail.com 2004 Kočegarovo, Ožiūno ir Ragaišio kontora
Kuznecovas Aleksandras +37068762116 dakuzn@gmail.com 1999 L. Leonavičienės kontora
Uščiauskas Aleksandras +37068726188... aleksandrasusciauskas@gmail.com 1995 A. Uščiausko kontora
Vancevičius Aleksandras +37068217445 aleksandras@paliukenokontora.lt 2013 Profesinė bendrija Paliukėnas ir partneriai
Doroševas Aleksandras +37068740074 aleksandrasd@yahoo.com 1999 Aleksandro Doroševo kontora
Sizovas Aleksandras +37069803049... tsadvokatai@takas.lt 1994 A. Sizovas ir partneriai
Likas Aleksas Olegas +37069884604... a.likas@advokato.lt 2001 Profesinė bendrija Likas, Vyšniauskas ir partneriai
Mašalas Alfonsas +37068895296... a.masalas@infolex.lt 2003 Panevėžio antrinės teisinės pagalbos advokatų kontora
Masiliūnas Alfonsas +37061630453... alfonsas.masiliunas@seb.lt 2000 A. Masiliūno kontora
Daukantas Alfonsas Vladislovas +37041585712 1999 A. Daukanto kontora
Sokolovski Alfred +37069924768... alfreds@takas.lt 1998 A. Sokolovski kontora
Pūkienė Alfreda +37069924580... a.pukiene@8kontora.lt 1985 Vilniaus m. VIII advokatų kontora
Žvironas Alfredas +37068714123 1967 Vilniaus m. I advokatų kontora
Besusparis Alfredas +37031953203 alfredasbesus@gmail.com 1999 A. Besuspario kontora
Šimkūnienė Algauda +37052732277 algauda.simkuniene@gmail.com 2004 G. Leonovo kontora
Kirša Algaudas +37052629038 a.kirsa@infolex.lt 1996 Vilniaus antrinės teisinės pagalbos advokatų kontora
Gančauskas Algimantas +37061229257... algimantas.gancauskas@parex.lt 2001 Lavrinovič ir partneriai
Jucys Algimantas +37061650561... algimantas.jucys@mail.ru 2000 A. Jucio ir E. J. Šoriaus kontora
Kliunka Algimantas +37052121116... algimantaskliunka@gmail.com;algimantas.kliunka@avip.lt 2011 Vilio ir partnerių kontora AVIP
Šindeikis Algimantas +37061226631... advokatas@sindeikis.lt 2013 Algimanto Šindeikio kontora
Kolpertas Algimantas +37045587455 akolpertas@gmail.com 2000 Panevėžio m. II advokatų kontora
Medelis Algimantas +37060038474 medelis@mail.lt 2005 Algimanto Medelio kontora
Uždavinys Algimantas +37052481688 a.uzdavinys@biuras.lt 2001 Algimanto Uždavinio kontora
Antanas Algimantas +37037205735 palijanskas@gmail.com 1964 A. A. Palijansko kontora
Ruginis Algimantas +37069803002... alg.ruginis@gmail.com 2010 Algimanto Ruginio kontora
Šliaupa Algimantas +37052136316... advocatus@takas.lt 1994 Vilniaus m. III advokatų kontora
Rogovas Algimantas +37052122878... algrog@takas.lt 1991 „Viltis“
Pileckis Algimantas +37068793600 algimantas_kalki@yahoo.com 1978 A. Pileckio kontora
Mališauskas Algirdas +37068529143 2003 Algirdo Mališausko kontora
Zakrasas Algirdas +37067632058 zakrasas@splius.lt 2004 Algirdo Zakraso kontora
Gervaitis Algirdas +37069835148... a.gervaitis@rplaw.lt 2000 Ramanauskas ir partneriai
Putna Algirdas +37068721890 algirdasputna@gmail.com 1997 Vilniaus m. 11 advokatų kontora