Lietuvos advokatai

Pavardė Vardas Telefonai El. paštas Nuo Advokatų kontora
Lukoševičius Algis +37069920292 a.lukosevicius@gremar.lt 2012 Greičius, Markevičus ir partneriai
Lukošiūnas Laurynas +37052649325... laurynas.lukosiunas@sorainen.com 2007 Sorainen ir partneriai
Lukošius Liutauras +37061514642 liutauras.lukosius@gmail.com 2012 K. Stungio kontora
Luotė Edmundas +37065912712 Edmundas.Luote@gmail.com 2003 Vilniaus m. VI advokatų kontora
Lupeika Romanas +37061263130... romanas.lupeika@gmail.com 2005 R. Lupeikos kontora
Macenis Petras +37046430593 petrasmacenis@gmail.com 2000 P. Macenio kontora
Mačernytė Asta +37064015773... advokate.asta.macernyte@gmail.com 2002 Astos Mačernytės kontora
Macevičius Viktoras +37052652854 1996 Viktoro Macevičiaus kontora
Macijauskienė Asta +37052690700 a.macijauskiene@glimstedt.lt 2006 GLIMSTEDT Bernotas ir partneriai
Mačiulskis Vytautas +37046215951 v.maciulskis@infolex.lt 1999 Klaipėdos antrinės teisinės pagalbos advokatų kontora
Mackevičius Henrikas +37068710610... henrikas.mackevicius@memel-law.com 2002 Henriko Mackevičiaus ir partnerių kontora
Mackonis Vaidas +37052514270... vaidas.mackonis@borenius.lt 2003 BORENIUS / Švirinas ir partneriai
Majauskas Saulius +37061337352 sauliuzm@gmail.com 2009 S. Bukelienės ir T. Bukelio advokatų kontora
Makarevičienė Regina +37031952817... 2000 R. Makarevičienės kontora
Makauskaitė Lolita +37067239093 aga009@inbox.lt 2005 Lolitos Makauskaitės kontora
Makauskas Pranas +37069823427... makauskas@post.5ci.lt 1992 P. Makausko kontora
Makaveckas Linas +37069820276 Linas.Makaveckas@gmail.com 2012 Abramavičiūtė, Makaveckas, Marapolskas ir partneriai ADVERSUS
Maksimavičienė Enrika +37068675514 advoco1973@yahoo.com 2005 Enrikos Maksimavičienės kontora
Maksimova Irena +37069957146... imaksimova@gmail.com 2003 Irenos Maksimovos advokato kontora
Makštelė Ričardas +37060007347 ricardasm@mail.com 2007 R. Makštelės kontora
Maldeikienė Ingrida +37069925203... i.maldeikiene@infolex.lt 2003 Kauno antrinės teisinės pagalbos advokatų kontora
Maliauskaitė Aušra +37052690700 a.maliauskaite@glimstedt.lt 2004 GLIMSTEDT Bernotas ir partneriai
Malijauskaitė Laimutė Marijona +37068504667... 1997 L. M. Malijauskaitės kontora
Malinauskas Vilius +37062681167 vilius.malinauskas@lextal.lt 2000 Šikšniutė, Šukys ir partneriai LEXTAL
Malinauskienė Irena +37068688064... malinauskiene7@gmail.com 1997 I. Malinauskienės kontora
Malinauskienė Rasa +37061282518 rasamalinauskiene@yahoo.com 2007 Advokatė Rasa Malinauskienė
Malininas Jurijus +37068286047... stumbrai@zebra.lt, jurijus.malininas@gmail.com 2012 Jurijaus Malinino kontora
Mališauskas Algirdas +37068529143 2003 Algirdo Mališausko kontora
Manako - Galminė Julija +37068277277 julijamanako@yahoo.com 2013 Julijos Manako-Galminės ir Aliaus Galmino kontora
Manzurovas Igoris +37068722911... i.manzurovas@gmail.com 1999 I. Manzurovo kontora
Marapolskas Andrius +37052603772 andrius@adversus.lt 2001 Abramavičiūtė, Makaveckas, Marapolskas ir partneriai ADVERSUS
Marcinkevičius Arūnas +37065231488... a.marcinkevicius@advo.lt 2005 Arūno Marcinkevičiaus ir partnerių kontora "Balticus Advocatus"
Marcinkevičius Laimonas +37061211222... laimonas@juridicon.com 1996 Marcinkevičius, Čaikovski ir partneriai JURIDICON
Marcinkienė Ligija +37046048238 ligijamarcinke@gmail.com 2002 Advokatė Ligija Marcinkienė
Mardosaitė Silva +37061453055... silvamard@gmail.com 2011 Silvos Mardosaitės kontora
Markauskas Laimonas +37065968659... laimonas.markauskas@lt.maqs.com 2001 Profesinė bendrija MAQS Law Firm
Markavičius Henrikas Albertas +37044052769 henrikasd46@gmail.com 1992 H. A. Markavičiaus kontora
Markevičienė Laima +37068846474 l.markeviciene@mop.lt 2003 Profesinė bendrija Onaitis ir Partneriai
Markevičius Eugenijus +37065025200 e.markevicius@gremar.lt 2006 Greičius, Markevičus ir partneriai
Markevičius Vytautas +37052126661... vytautas.markevicius@marger.lt 2005 Profesinė bendrija Markevičius, Gerasičkinas ir partneriai
Markovas Paulius +37052500800 paulius.markovas@rln.lt 2003 Irmanto Norkaus ir partnerių kontora "Raidla Lejins & Norcous"
Martinaitienė Aida +37061223497 aidamartina@delfi.lt 2001 V.Aleknos ir A. Martinaitienės kontora
Martinaitis Mindaugas +37060678193... mindaugas.martinaitis@teise.info 2011 Čepo, Martinaičio ir Ivanausko kontora
Martinėnaitė Giedrė +37065515167... giedremart@gmail.com 2005 Kauno antrinės teisinės pagalbos advokatų kontora
Martinkevičius Arvydas +37068603132... arvydas@akkontora.lt 1992 A. Kišonas ir partneriai
Martinkus Osvaldas +37068723383... osvaldasmartinkus@gmail.com 1989 Martinkus ir partneriai
Martinkutė Inga +37052665965 inga.martinkute@lawin.lt 2002 "LAWIN Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai"
Martišius Vilius +37068678461... vilius.martisius@metida.lt 2001 Redos Žabolienės kontora METIDA
Martyšienė Gitana +37052102733 gitana@lextal.lt 2013 Šikšniutė, Šukys ir partneriai LEXTAL
Martyšius Vidmantas +37068667926... advokatas@cablenet.lt 2000 Vidmanto Martyšiaus kontora
Martovičius Vitoldas +37037408080 vitoldas@adv.lt 2000 V. Martovičiaus kontora
Mašalas Alfonsas +37068895296... a.masalas@infolex.lt 2003 Panevėžio antrinės teisinės pagalbos advokatų kontora
Masiliūnas Alfonsas +37061630453... alfonsas.masiliunas@seb.lt 2000 A. Masiliūno kontora
Masiokas Jonas +37052690700 j.masiokas@glimstedt.lt 1996 GLIMSTEDT Bernotas ir partneriai
Masiulis Vilius +37037211980 vilius.masiulis@gmail.com 2012 MILINIS IR PARTNERIAI
Masiulytė - Katakinė Jūratė +37068698772 jmasiulyte@yahoo.com 2006 Kohler, Voveris ir partneriai
Maskoliūnaitė Inga +37068691565 inga.maskoliunaite@lawyer.com 2000 Ingos Maskoliūnaitės kontora
Mataitė Vitalija +37068750255... v.mataite@gmail.com 2013 Vitalijos Mataitės kontora
Matažinskas Petras +37046452353 2005 P. Matažinsko advokato kontora
Matijošaitis Donatas +37041399550 d.matijosaitis@leges.lt 2000 Profesinė bendrija "LEGES / LB"
Matiukienė Audronė Irena +37046216126 r.stirbinskas@infolex.lt 1977 Klaipėdos antrinės teisinės pagalbos advokatų kontora
Matkevičius Algirdas +37052422872... a.matkevicius@amplegal.lt 2010 A. Matkevičiaus ir partnerių kontora
Matonienė Jūratė +37068629828 jurate@incorpore.lt 2000 J. Matonienės, G. Makšimo profesinė bendrija "In corpore"
Matonis Marius +37052514444... marius.matonis@tgslegal.com 2002 Tark, Grunte, Sutkienė ir partneriai TARK GRUNTE SUTKIENE
Matonis Romualdas +37068617857... matonis@zebra.lt 2000 R. Matonio kontora
Matuiza Algirdas +37052123766 matuiza@infolex.lt 1973 A. Matuizos kontora
Matuizaitė Eglė +37068617700... egle.matuizaite@emlaw.lt 2000 Matuizaitė ir partneriai
Matulevičius Darius +37068670235... d.matulevicius@lawyers.lt 2001 Profesinė bendrija Matulevičius, Jaliniauskas ir partneriai
Matulevičius Gintas +37061286800... temide@gmail.com 2011 G. Matulevičiaus kontora
Matulionytė Elzė +37052665961 elze.matulionyte@lawin.lt 2010 "LAWIN Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai"
Matvejenkaitė Kristina +37052305500... kristina.matvejenkaite@akj.lt 2005 Kairevičius, Juzikis ir partneriai
Mažeika Aidas +37052354076... aidas.mazeika@mlaw.lt 2011 Romualdas Mikliušas ir partneriai
Mažeikienė Snaiguolė +37052622784... msnaiguole@gmail.com 2003 Vilniaus m. I advokatų kontora
Mažonas Linas +37067234241... linas.mazonas@gmail.com 2002 Lino Mažono kontora
Mazurov Ruslan +37061654415... ruslanm@one.lt 2004 L. S. Bagdono kontora
Mažutavičius Kęstutis +37068747010... kestutis.mazutavicius@mkn.lt 2006 Mažutavičiaus ir Narkaus advokatų kontora
Mecelica Dalius +37069836444 daliusadv@yahoo.com 2003 D. Mecelicos kontora
Mecelienė Agnė +37065513383... agne.meceliene@mclegal.lt 2001 Mecelienė, Čiurlys ir partneriai
Mečkovskis Voitechas +37068250653... v.meckovskis@advoco.lt 2005 V. Mečkovskio kontora
Medelienė Aistė +37052681886 aiste.medeliene@lawin.lt 2011 "LAWIN Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai"
Medelis Algimantas +37060038474 medelis@mail.lt 2005 Algimanto Medelio kontora
Medišauskienė Alvyda Rima +37037200216 alvyda2med@yahoo.co.uk 1997 A. Medišauskienės ir A. Šarkos kontora
Meidus Tomas +37065504441... adv.t.meidus@gmail.com 1999 Profesinė bendrija "Meidus ir Juzukonis"
Meiduvienė Ingrida +37045468590 ingridamei@gmail.com 2000 Ingridos Meiduvienės kontora
Meilutis Jonas Vytautas +37037241052 1997 J. V. Meilučio kontora
Mekienė Inga +37065205556 i.mekiene@mop.lt 2006 I. Mekienės kontora
Mekionienė Branguolė +37068710320 b.mekioniene@gmail.com 1981 B. Mekionienės kontora
Mekionis Gytis +37052514444... gytis.mekionis@tgslegal.com 2004 Tark, Grunte, Sutkienė ir partneriai TARK GRUNTE SUTKIENE
Meliukštienė Aušra +37060063332 ausra.meliukstiene@gmail.com 2004 Aušros Meliukštienės kontora
Merkevičius Remigijus +37052685981 remigijus@gmx.de 1999 Profesinė bendrija "Merkevičius, Juonys ir partneriai"
Merkšaitis Vytautas +37037428411 2001 Vytauto Merkšaičio kontora
Meškaitė Anželika +37061820593... advokate.moletai@gmail.com 2008 Advokatė Anželika Meškaitė
Meškauskaitė Liudvika +37052624546 liudvika@lmk.lt 1980 L. Meškauskaitės kontora
Meškauskas Ignas +37034752353 ignas.meskauskas111@gmail.com 1962 I. Meškausko kontora
Meškauskienė Lina +37068249805... lina.meskauskiene@akmp.lt 1999 Meškauskienės kontora
Meškys Linas +37061805027... l.meskys@lawkmm.lt 2003 Profesinė bendrija Kaušinis, Meškys, Matekonytė
Metelica Vitalijus +37068956992... info@advokatasmetelica.lt 2003 Vitalijaus Metelicos kontora
Rimgaudas Pranas +37069841951 2009 Advokatas Pranas Rimgaudas Mickus
Mikalauskaitė Danguolė Elena +37061265889... dmikalauskait03@gmail.com 1999 D. E. Mikalauskaitės kontora
Mikalauskas Giedrius +37061009147... info@qedlaw.lt 2008 Mikalauskas, Gutauskas ir partneriai