Byla e2-1991-758/2016
Dėl skolos priteisimo

1Visagino miesto apylinkės teismo teisėjas Gintautas Būga,

2rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs civilinę bylą pagal ieškovės UAB „Visagino būstas“ ieškinį atsakovei M. S. ir A. S. dėl skolos priteisimo,

Nustatė

3Visagino miesto apylinkės teisme priimtas ieškovės UAB „Visagino būstas“ ieškinį atsakovams M. S. ir A. S. dėl skolos priteisimo.

42016 m. gruodžio 28 d. teisme gautas ieškovės UAB „Visagino būstas“ pareiškimas dėl ieškinio atsisakymo, kuriame nurodyta, kad atsakovai atsiskaitė su ieškove ir ieškinio atsisakymo pasekmės ieškovei yra žinomos.

5Atsisakymas nuo ieškinio priimtinas, civilinė byla nutrauktina.

6Ieškovas turi teisę bet kurioje proceso stadijoje atsisakyti pareikšto ieškinio. Ieškovės UAB „Visagino būstas“ atsisakymas nuo ieškinio priimamas, kadangi nenustatytos aplinkybės, kad atsisakymas prieštarauja imperatyvioms įstatymų nuostatoms ar viešajam interesui (Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso (toliau – CPK) 42 str. 2 d., 140 str. 1 d.).

7Ieškovei atsisakius nuo ieškinio ir teismui tokį atsisakymą priėmus, yra pagrindas civilinę bylą nutraukti (CPK 293 str. 1 d. 4 p.).

8Ieškovei išaiškintinos procesinės ieškinio atsisakymo pasekmės, kad vėl kreiptis į teismą dėl ginčo tarp tų pačių šalių, dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu, neleidžiama (CPK 294 str. 2 d.).

9Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 140 straipsnio 1 dalimi, 293 straipsnio 1 dalies 4 punktu, teismas

Nutarė

10priimti ieškovės UAB „Visagino būstas“ ieškinio atsakovui M. S. ir A. S. dėl skolos priteisimo atsisakymą.

11Civilinę bylą Nr. e2-1991-758/2016 nutraukti.

12Nutartis per 7 dienas nuo nutarties nuorašo įteikimo dienos atskiruoju skundu gali būti skundžiama Panevėžio apygardos teismui per Visagino miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai