Ar teismas gali atimti pasą?

Sveiki, man Latvijoje teismas atėmė pasą, kad sumokėčiau baudą. Ar jis galėjo taip pasielgti?
Jeigu teismas vykdo kažkokius veiksmus - vadinasi tikėtina, kad tokie veiksmai yra teisėti.
Pagal Latvijos administracinį kodeksą, paskirta piniginė bauda turi būti sumokėta per 10 d. Jeigu ši bauda nėra sumokėta, įsigalioja draudimas išvykti iš Latvijos su automobiliu, kurį vairuojant padarytas pažeidimas, jei šis automobilis priklauso ne Latvijos gyventojui. Be to, jeigu paskirta piniginė bauda nėra sumokama per 1 metus, įsigalioja draudimas naudotis vairuotojo teisėmis, o asmuo, ir toliau disponuojantis vairuotojo pažymėjimu, laikomas padaręs atskirą administracinį pažeidimą - t. y. vairuojantis be galiojančio pažymėjimo. Todėl tai manau lygiai tas pats yra ir su pasu, priklausomai dėl ko buvo paskirta bauda.
Lietuvoje galėtų irgi taip daryti, nes manau dauguma užsieniečių būdami laikinai Lietuvoje ir gavę baudą jos nesumoka, o išvykę į savo valstybę ramiai ten gyvena. Nors aiškų, mūsų šalies Konstitucinis Teismas dar 2001 metais nustatė, jog Administracinių teisės pažeidimų kodekso nuostata dėl vairuotojo pažymėjimo atėmimo iki bus sumokėta bauda prieštarauja teisinės valstybės principui. Todėl Lietuvoje baudų (ne)sumokėjimas nebėra siejamas su vairuotojo pažymėjimo atėmimu. Pažymėtina, kad Europos Tarybos (ET) 2006 metų direktyvoje dėl vairuotojo pažymėjimų nustatyta, jog "valstybės narės, kuriose yra įprastinė gyvenamoji vieta, gali taikyti nacionalines nuostatas dėl teisės vairuoti apribojimo, sustabdymo, atėmimo ar panaikinimo kitos valstybės narės išduoto vairuotojo pažymėjimo savininkui".
Pirkti padirbtus pinigus, tikrus ir padirbtus pasus (whatsapp: +12182884075), vairuotojo pažymėjimą, leidimą gyventi, vizą, asmens tapatybės kortelę, IELT ir kt.
Mes dirbame ir specializuojamės, kad padėtume jums užsiregistruoti į TOEFL, IELTS, IDP, ESOL, GMAT CELTA / DELTA, DEGREE, DIPLOMAS ir kitus anglų kalbos sertifikatus. Gaminame TOEFL ir IELTS, ESOL, CELTA / DELTA, DEGREE, DIPLOMAS anglų kalbos jums lengvai.
WhatsApp .............................. + 12182884075 Susisiekite .............. gointernational61@gmail.com Skype ............... freevisa334 Nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=ijbfWXKBIwk
PIRKTI FAKE REAL PASSPORTO VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMO ID CARD VISA SSN Mes turime ilgametę patirtį gaminant originalius kokybės realius / neteisingus pasus, ID, vairuotojų pažymėjimus ir daugybę kitų tapatybės dokumentų, kurie tikrai pigūs tokiose šalyse kaip; Šveicarija, Jungtinė Karalystė, JAV, Ispanija, Švedija, Australija, Austrija, Kanada, Čilė, Danija, Ekvadoras, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Izraelis, Naujoji Zelandija, Pietų Afrika, e.t.c. Pasai su lustu šioms šalims taip pat gali būti: Australija, Austrija, Suomija, Vokietija, Malaizija, Nyderlandai, Švedija, Šveicarija, Tailandas, Jungtinė Karalystė, JAV, e.t.c. Mes taip pat galime pateikti dokumentus, tokius kaip leidimas dirbti, JK, JAV, Italijai, norėdami nurodyti kelias. Galite tiesiogiai susisiekti su mumis, norėdami gauti papildomos informacijos ir pateikti užsakymą per žemiau nurodytą adresą.
"NAME", "DOB", "LICENSE #", "RESTRICTIONS" ir kt. Visi mūsų dokumentai yra naudojami bet kuriame pasienio pasienyje, oro uoste, programose be problemų, kurias gaminame. šie dokumentai ir sąrašas nėra pilnas vieta jūsų užsakymą išsamiai. Pirkite tikrą ir padirbtą pasą, vizą, vairuotojo pažymėjimą, ID CARDS, santuokos liudijimus, diplomus ir kt
Pirkite originalą, pasą, atpažinimo korteles, vizą, vairuotojų licenciją, "Toefl", "Ielts", "Toeic", "Celta / Delt" PIRKTI netikrą britų pasus (JK), amerikiečius, kanadiečius Neteisingas tapatybės kortelės internete JAV, vairuotojo pažymėjimas Pirkti netikrą gimimo liudijimus PIRKTI FAKE VAIRAVIMO LICENCIJĄ Įsigykite nekilnojamojo ES / JAV / Didžiosios Britanijos / Kanados pasus, vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės korteles, vizas, JAV žaliąją kortelę ir pilietybę. pirkti originalius / padirbtus pasus, vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės kortelę, gimimo liudijimus, diplomus, universitetinius laipsnius ir pan PIRKTI AUKŠTOSIOS KOKYBĖS ARBA REALIZUOTOS PASSPORTO, ID KORTELIŲ, VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMĄ, PATARIMĄ, tikruosius ar padirbtus pasus, vizą, Prancūzijos vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės korteles, diplomus, gimimo liudijimus ETC Pirkite Visa, pasą, asmens tapatybės kortelę, gimimo liudijimą, vairuotojo pažymėjimo stenogramas Pirkti originalius FAKE pasus, ID kortelių tvarkyklių licenciją Geriausi kokybiški naujoviški tikri ir padirbti identifikatoriai ir pasai, santuokos liudijimai ir vairuotojų licencijos ir kt. Dabar įsigiję aukštos kokybės produktus, turime geriausius HOLOGRAMŲ IR DUPLICATING MACHINES. Jame yra daugiau kaip 13 milijonų dokumentų, kurie platinami visame pasaulyje. - ID-scan-yes ...- HOLOGRAMAI : IDENTINIAI-BAR KODAI: IDS SCAN-UV: YESIDAS, KURIE GREITAI LAIVU
Mes garantuojame ir siūlome aukštos kokybės padirbtus sąskaitas šioms valiutoms; EUR - euras USD - JAV doleris GBP - Didžiosios Britanijos svaras INR - Indijos rupija AUD - Australijos doleris CAD - Kanados doleris AED - Emyrato dirhamas ZAR - Randas CHF - Šveicarijos frankas CNY - Kinijos juanis-ženminbi MYR - Malaizijos Ringgitas THB - tajų batis Mes gaminame realius, registruotus ir neregistruotiems pasus, vairuotojų sąrašą šioms šalims: JAV, Australija, Belgija, Brazilija, Brazilija, Kanados, Suomijos, Suomijos, Prancūzijos, Vokietijos, Olandijos, , Meksika (Meksika), Pietų Afrika, Regionų, Kanados, Prancūzijos (Olandijos) (Olandijos ir Olandijos), Vokiečių (Vokietija), Didžioji Britanija (Jungtinė Karalystė), Diplomatinės, Kamufliažas, DplicatesUSA (Jungtinės Valstijos), Australija, Belgija, Brazilijos (Brazilijos) pasus parduoti, Registruotas ir neregistruotas visų šalių pasas. Visas, biometrinis pasas, laipsniai, vairuotojų pažymėjimas, I.D kortelės. Mokymo pažymėjimai M GCSE, A lygiai, Aukštųjų mokyklų diplomų sertifikatai, GMAT, MCAT ir LSAT egzaminų pažymėjimai, naujovių gimimo, santuokos ir mirties liudijimai, naujovių pasai ir nauji tapatybės paketai, pakartotiniai, klaidingi laipsniai / diplomai iš daugelio vidurinių mokyklų iš viso pasaulio (turime daugiau 3000 failų šablonai), visi sukurti, kad atrodytų 100% identiški originalui. Pasirinkta spausdinimas (jei dar neturime failo šablono - paprasčiausiai atsiųskite mums el. Laišką ir galėsime atlikti bet kokius pakeitimus / pakeitimus pagal savo nurodymus). Antra , pilietybė, tapatybė, tapatybė, identifikacija, dokumentai, diplomatinė, pilietybė, kaip, kur įsigyti, įsigyti, pirkti, įsigyti, pagaminti, statyti, pasą, id, britų, Hondūras, JK, JAV, JAV, Kanados, Kanados , užsienio, viza, šveicariška, kortelė, ID, dokumentas, gauti, vizos, kortelės, užsienio. Pirkti realius / padirbtus pasus, vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės korteles, vizas, JAV žaliąją kortelę, pilietiškumą Pirkti Fake-Real Genuine Visa, passport.I D, vairuotojo pažymėjimas, darbo leidimas Pirkite nekilnojamąjį ir padirbtą pasą, vizą, vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės korteles Geriausi kokybiški naujovės realūs ir padirbti identifikatoriai ir pasai, santuokos liudijimai ir vairuotojų pažymėjimai ir tt dabar nusipirkti aukštos kokybės - turime geriausius HOLOGRAMŲ IR DUPLICATING MACHINES. Su daugiau nei 13 mln.