Byla 2-2328-54/2011
Dėl santuokos nutraukimo dėl kito sutuoktinio kaltės

1Kauno miesto apylinkės teismo teisėja Janina Dervinskienė, turinti savo žinioje civilinę bylą pagal ieškovės M. D. ieškinį atsakovui A. D., institucijai teikiančiai išvadą byloje-Kauno miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriui dėl santuokos nutraukimo dėl kito sutuoktinio kaltės,

Nustatė

22010-12-20 ieškovė kreipėsi į teismą su ieškiniu atsakovui A. D. dėl santuokos nutraukimo dėl kito sutuoktinio kaltės ir kitų su santuokos nutraukimų susijusių reikalavimų.

3Ieškovės pateiktas ieškinys neatitiko CPK 111 str. 2 d. 4 p., 135 str. 1d. 3p., 2d. reikalavimų, todėl 2010-12-21 nutartimi ieškovei buvo nustatytas 7 dienų terminas nuo nutarties įteikimo dienos pašalinti nurodytus trūkumus. Minėta nutartis ieškovei išsiųsta 2010-12-21 ieškinyje nurodytu adresu Polocko g. 32-5, Vilniuje. 2011-01-03 nutartis grįžo neįteikta su atžyma „neatsiėmė“. 2011-01-04 ieškovei pakartotinai išsiųsta nutartis pašalinti ieškinio trūkumus, tačiau ir šį kartą nutartis grįžo neįteikta su atžyma „neatsiėmė“. 2011-02-01 apie 9:45 val. ieškovei buvo skambinta ieškinyje nurodytu telefonu, tačiau telefonas buvo atjungtas.

4Ieškinys atsisakytinas priimti.

5Dalyvaujantys byloje asmenys privalo sąžiningai naudotis ir nepiktnaudžiauti jiems priklausančiomis procesinėmis teisėmis, rūpintis greitu bylos išnagrinėjimu, rūpestingai ir laiku, atsižvelgdami į proceso eigą, pateikti teismui įrodymus ir argumentus, kuriais grindžiami jų reikalavimai ar atsikirtimai (CPK 7 str. 2d.).

6Dalyvaujantys byloje asmenys privalo nedelsdami informuoti teismą ir kitus asmenis apie kiekvieną procesinių dokumentų įteikimo vietos pasikeitimą. Ieškovė, pareiškusi ieškinį teisme, tolimesne jo eiga nesidomėjo, jai siunčiamų teismo procesinių dokumentų neatsiėmė, 2010-12-21 nutartyje nurodytų trūkumų nepašalino, todėl teismas laiko, kad ieškovė piktnaudžiauja jai priklausančiomis procesinėmis teisėmis, nesidomi bylos eiga, nesirūpina greitu bylos išnagrinėjimu. Dėl išvardintų aplinkybių, ieškovės M. D. ieškinys atsakovui A. D., institucijai teikiančiai išvadą byloje-Kauno miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriui dėl santuokos nutraukimo dėl kito sutuoktinio kaltės, laikytinas nepaduotu ir grąžintinas ieškovei (CPK 115 str. 3d.).

7Ši nutartis neužkerta kelio ieškovei pakartotinai kreiptis į teismą.

8Vadovaujantis Lietuvos Respublikos CPK 290-291 str., teismas

Nutarė

9Ieškovės M. D. ieškinį atsakovui A. D., institucijai teikiančiai išvadą byloje-Kauno miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriui dėl santuokos nutraukimo dėl kito sutuoktinio kaltės, laikyti nepaduotu ir grąžinti ieškovei.

10Nutartis per 7 dienas nuo jos gavimo dienos gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Kauno miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai