Byla 2-756-820/2009

1Vilniaus miesto 2 apylinkės teismo teisėjas Vaidas Pajeda, išnagrinėjo ieškovo R. B. prašymą dėl ieškinio atsiėmimo civilinėje byloje pagal ieškovo R. B. ieškinį atsakovui Lietuvos motociklų sporto federacijai (toliau tekste – LMSF), dalyvaujant tretiesiems asmenims Kūno kultūros ir sporto departamentui prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės (toliau tekste – KKSD) ir V. V. dėl visuotinio susirinkimo nutarimų pripažinimo negaliojančiais. Teismas

Nustatė

2Ieškovas R. B. kreipėsi į teismą prašydamas: pirma, pripažinti negaliojančiu LMSF 2008 m. gruodžio 20 d. suvažiavimo (susirinkimo) 1 nutarimą, kuriuo patvirtintas LMSF priklausančių narių sąrašas; antra, pripažinti negaliojančiu LMSF 2008 m. gruodžio 20 d. suvažiavimo (susirinkimo) 10 nutarimą, kuriuo LMSF prezidentu išrinktas V. V.

3Teismas ieškinį priėmė ir bylai pradėta rengtis parengiamajame posėdyje.

4Ieškovas pateikė prašymą dėl ieškinio atsiėmimo.

5Atsakovė pateikė sutikimą dėl ieškinio atsiėmimo.

6Prašymas tenkintinas.

7Pagal CPK 139 straipsnio 1 dalį ieškovas tol, kol teismas neišsiuntė ieškinio nuorašo atsakovui, turi teisę atsiimti ieškinį. Vėliau ieškinį atsiimti galima tik turint atsakovo sutikimą.

8Ieškinio nuorašai buvo išsiųsti ir pradėta rengtis bylos nagrinėjimui parengiamajame teismo posėdyje. Atsakovas pateikė rašytinį sutikimą, kuriame nurodė, jog sutinka, kad ieškovas atsiimtų ieškinį. Šalys pareiškė, jog procesinės ieškinio atsiėmimo pasekmės, t. y. kad neskundžiama nutartimi ieškinys paliekamas nenagrinėtu ir ieškovas turi teisę vėl kreiptis į teismą bendra tvarka, yra žinomos. Esant šioms aplinkybėms ieškovo prašymas tenkintinas ir ieškinys paliktinas nenagrinėtu (CPK 139 str.).

9Vadovaudamasis CPK 139, 290, 291 straipsniais, teismas

Nutarė

10Priimti ieškovo R. B. ieškinio atsiėmimą ir ieškinį, pareikštą atsakovui Lietuvos motociklų sporto federacijai, dalyvaujant tretiesiems asmenims Kūno kultūros ir sporto departamentui prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir V. V. dėl LMSF 2008 m. gruodžio 20 d. suvažiavimo (susirinkimo) 1 nutarimo, kuriuo patvirtintas LMSF priklausančių narių sąrašas bei 10 nutarimo, kuriuo LNSF prezidentu išrinktas V. V. , pripažinimo negaliojančiais, palikti nenagrinėtą.

11Ieškinį ir jo priedus, išskyrus pirmąjį ieškinio egzempliorių, kurį palikti byloje kaip įrodymą, kad toks procesinis dokumentas buvo gautas Vilniaus miesto 2 apylinkės teisme, grąžinti ieškovui.

12Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai