Byla 2-14618-375/2012
Dėl santuokos nutraukimo dėl vieno sutuoktinio kaltės

1Kauno miesto apylinkės teismo teisėja Irena Poderienė, rašytinio proceso tvarka, susipažinusi su ieškovės D. V. ieškiniu atsakovui V. V., kreditorius byloje AB SEB bankas, dėl santuokos nutraukimo dėl vieno sutuoktinio kaltės,

Nustatė

2Ieškovė D. V. Kauno miesto apylinkės teisme pateikė ieškinį atsakovui V. V. dėl santuokos nutraukimo dėl vieno sutuoktinio kaltės ir kitų su santuokos nutraukimu susijusių reikalavimų.

32012-08-09 Kauno miesto apylinkės teismo nutartimi ieškovei buvo nustatytas 10 dienų terminas nuo nutarties gavimo dienos pareiškimo trūkumams pašalinti. Nutartyje buvo nurodyti konkretūs ieškinio trūkumai, taip pat buvo išaiškinta, kad nurodytu terminu nepašalinus trūkumų, ieškinys bus laikomas nepaduotu ir grąžintas ieškovei (CPK 115 str. 3 d.).

4Ieškovės D. V. interesus byloje atstovauja advokato padėjėjas Žanas Arsenijus Dzemido, todėl vadovaujantis CPK 118 str. nutartis pašalinti ieškinio trūkumus 2012-08-13 išsiųsta ieškovės D. V. atstovui.

5Ieškovės D. V. atstovui advokato padėjėjui Žanui Arsenijui Dzemido 2012-08-09 teismo nutartis pašalinti ieškinio trūkumus įteikta 2012-08-17 CPK 123 str. 1 d. tvarka. Nurodytų trūkumų per nustatytą terminą ieškovės D. V. atstovas nepašalino. Dėl išvardintų aplinkybių, ieškovės D. V., ieškinys atsakovui V. V. dėl santuokos nutraukimo dėl vieno sutuoktinio kaltės, laikytinas nepaduotu ir grąžintinas ieškovei (CPK 115 str. 3 d.).

6Ši nutartis, pašalinus trūkumus, neužkerta kelio ieškovei pakartotinai kreiptis į teismą.

7Vadovaujantis Lietuvos Respublikos CPK 290-291 str., teismas

Nutarė

8ieškovės D. V. ieškinį atsakovui V. V. dėl santuokos nutraukimo dėl vieno sutuoktinio kaltės, laikyti nepaduotu ir grąžinti jį ieškovei.

9Nutartį su grąžintinais dokumentais, išskyrus registruotą teisme, siųsti ieškovės D. V. advokato padėjėjui Žanui Arsenijui Dzemido (Advokato Tauro E. Klipšto kontora, Laisvės al. 101A, Kaunas).

10Nutartis per 7 dienas nuo jos gavimo dienos gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Kauno miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai