Byla 2-6710-568/2012
Dėl kadastrinių matavimų bylos pateikimo, priėmimo klausimą

1Kauno miesto apylinkės teismo teisėja Odeta Ragauskienė, spręsdama ieškovo V. Ž. ieškinio atsakovui UAB „Sweco hidroprojektas“ dėl kadastrinių matavimų bylos pateikimo, priėmimo klausimą,

Nustatė

2Ieškovas kreipėsi į teismą su ieškiniu prašydamas priimti sprendimą ir nurodyti, kad jeigu atsakovas per teismo nustatytą terminą neatliks sklypų Nr. 55 (6) ir Nr. 98 kadastrinių matavimų, ieškovas turi teisę imtis priemonių ir atlikti sklypų Nr. 55 (6) ir Nr. 98 kadastrinius matavimus savo lėšomis ir kartu išieškoti iš atsakovo reikiamas išlaidas.

3Ieškinį atsisakytina priimti.

4Pagal CPK 137 str. 2 d. 3 p., teismas atsisako priimti ieškinį, jeigu suinteresuotas asmuo, kreipęsis į teismą, nesilaikė įstatymų nustatytos tai bylų kategorijai išankstinio bylos sprendimo ne teisme tvarkos.

5Nustatyta, kad ieškovas prieš kreipdamasis į teismą nesilaikė išankstinės bylos sprendimo ne teisme tvarkos, t. y. ieškovas nepateikė teismui įrodymų, kad būtų kreipęsis į atsakovą dėl kadastrinių matavimų bylos pateikimo. Ieškovui nurodytina, kad gavęs iš atsakovo neigiamą atsakymą, jį galėtų skųsti teismui įstatymų nustatyta tvarka.

6Dėl išdėstytų motyvų ieškovo ieškinį priimti atsisakytina (CPK 137 str. 2 d. 3 p.).

7Ieškovui išaiškintina, kad teismo atsisakymas priimti ieškinį nurodytu pagrindu, nekliudo vėl kreiptis į teismą su tuo pačiu ieškiniu, jeigu yra pašalintos aplinkybės, kliudžiusios jį priimti (CPK 137 str. 4d.).

Nutarė

8Atsisakyti priimti ieškovo V. Ž. (a.k. ( - ) gyv. ( - )) ieškinį atsakovui UAB „Sweco hidroprojektas“ dėl kadastrinių matavimų bylos pateikimo.

9Nutartis per 7 dienas nuo jos nuorašo įteikimo dienos gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Kauno miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai