Byla L2-2241-294/2011
Dėl teismo įsakymo išdavimo

1Vilniaus miesto 2 apylinkės teismo teisėjas Gintaras Seikalis, susipažinęs su kreditoriaus UAB „TFA Logistic“ pareiškimu dėl teismo įsakymo išdavimo,

Nustatė

3Kreditorius prašo LR CPK XXIII skyriaus tvarka priteisti iš skolininko UAB „LOGUS“ 6387,68 Lt skolos, palūkanas ir bylinėjimosi išlaidas.

4Kreditorius nesilaikė Lietuvos Respublikos Civilinio proceso kodekso (toliau – LR CPK) CPK 113 str. nurodytų reikalavimų, kuris numato, kad visi procesiniai dokumentai ir jų priedai teismui pateikiami valstybine kalba, kadangi kreditoriaus pridėti pareiškimo priedas – CMR važtaraštis (jame esantys duomenys, spaudai), kuriuo grindžiama skola, yra neišverstas į lietuvių kalbą.

5Tokiu atveju teismas daro išvadą, kad pareiškimas neatitinka LR CPK XXIII skyriaus reikalavimų, todėl jį atsisakytina priimti ir pareiškimas grąžintinas jį padavusiam asmeniui, nes minėtame skyriuje nėra numatytas pareiškimo trūkumų šalinimo institutas.

6Teisėjas vadovaudamasis LR CPK 435 str.

Nutarė

8Atsisakyti priimti kreditoriaus UAB „TFA Logistic“ pareiškimą dėl teismo įsakymo išdavimo ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.

9Išaiškinti, kad atsisakymas priimti pareiškimą neužkerta kelio ištaisius trūkumus įstatymų nustatyta tvarka pateikti naują pareiškimą arba pareikšti ieškinį teisme pagal bendrąsias ginčo taisykles.

10Ši nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai