Byla e2-3828-1054/2018
Dėl skolos, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo

1Plungės apylinkės teismo Skuodo rūmų teisėja Giedrė Kandratavičienė, civilinėje byloje pagal ieškovės UAB „Jūros būstas“ ieškinį atsakovui T. L. dėl skolos, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo,

Nustatė

2ieškovė kreipėsi į teismą su ieškiniu, kuriuo prašė iš atsakovo priteisti 612,60 Eur skolą, penkių procentų metines palūkanas nuo priteistos sumos nuo bylos iškėlimo teisme dienos iki teismo sprendimo visiško įvykdymo bei bylinėjimosi išlaidas.

32018 m. spalio 3 d. gautas rašytinis ieškovės pareiškimas dėl ieškinio atsisakymo, kuriame ieškovė nurodo, kad atsakovas sumokėjo visą skolą ir bylinėjimosi išlaidas. Ieškovė patvirtino, kad jai yra žinomos ieškinio atsisakymo ir bylos nutraukimo pasekmės.

4Ieškovės prašymas tenkintinas, priimtinas ieškinio atsisakymas ir civilinė byla nutrauktina.

5Ieškovė turi teisę bet kurioje proceso stadijoje atsisakyti pareikšto ieškinio (Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso (toliau – CPK) 42 straipsnio 1 dalis, 140 straipsnio 1 dalis).

6Ieškovės ieškinio atsisakymas neprieštarauja imperatyvioms įstatymų nuostatoms, viešajam interesui, nepažeidžia jokių asmenų teisių bei teisėtų interesų, todėl priimtinas, civilinė byla nutrauktina (CPK 293 straipsnio 4 punktas). Ieškovei išaiškintina, kad bylą nutraukus, vėl kreiptis į teismą dėl ginčo tarp tų pačių šalių, dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu neleidžiama (CPK 294 straipsnio 2 dalis).

7Bylos medžiaga nustatyta, kad atsakovas ieškovei sumokėjo visą prašomą priteisti sumą ir bylinėjimosi išlaidas, dėl to bylinėjimosi išlaidų grąžinimo ir priteisimo klausimas nebesprendžiamas.

8Teismas, vadovaudamasis CPK 140 straipsnio 1 dalimi, 290-291 straipsniais, 293 straipsnio 4 punktu,

Nutarė

9priimti ieškovės UAB „Jūros būstas“ ieškinio atsisakymą ir civilinę bylą Nr. e2-3828-1054/2018 nutraukti.

10Išaiškinti šalims, kad bylą nutraukus, vėl kreiptis į teismą dėl ginčo tarp tų pačių šalių, dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu neleidžiama (CPK 294 straipsnio 2 dalis).

11Nutartis per septynias dienas nuo nutarties patvirtintos kopijos įteikimo dienos atskiruoju skundu gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui per Plungės apylinkės teismo Skuodo rūmus.

Proceso dalyviai