Byla 2-2173-713/2011
Dėl iškeldinimo iš patalpų

1Kauno miesto apylinkės teismo teisėja Vidutė Liubševičiūtė, sekretoriaujant Sonatai Skučienei, dalyvaujant ieškovės Kauno miesto savivaldybės atstovei E. A., atsakovui V. J., nedalyvaujant atsakovams V. J., A. J., K. B., L. V., trečiajam asmeniui Kauno miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus atstovui, viešame teismo posėdyje išnagrinėjo Kauno miesto savivaldybės ieškinį atsakovams V. J., A. J., K. B., L. V., trečiajam asmeniui Kauno miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriui dėl iškeldinimo iš patalpų,

Nustatė

2Ieškovė Kauno miesto savivaldybės 2010-12-15 ieškiniu prašo iškeldinti V. J., A. J., L. V., K. B., kartu su nepilnamečiais vaikais: R. B., a.k. ( - ) ir M. M., a.k. ( - ) iš 3 ir 4 buto patalpų, esančių ( - ), su visa jiems priklausančia manta, nesuteikiant kito gyvenamojo ploto; įpareigoti V. J., A. J., L. V., gim. ( - ), ir K. B., per 3 mėnesius nuo teismo sprendimo įsiteisėjimo dienos, savo lėšomis pašalinti savavališkos statybos padarinius, išardyti savavališkai perstatytas ir pertvarkytas statinio dalis, atstatyti perplanuotus 3 ir 4 butus į pradinę padėtį taip kaip yra numatyta 3 ir 4 butų, esančių ( - ), planuose: atstatyti ( - ) butus skiriančias sienas, atstatyti 4 buto ( - ) perplanavimą (išardant IV-I atitvarą ir įrengtas sanitarinio mazgo patalpas (wc puodą ir dušą), sumažinti buto priestatą 2alm, patalpos IV-2 lango kryptimi, atstatyti tarp patalpų IV-2 ir 1-2 bei IV-I ir III-4 iškirstas duris ir sutvarkyti statybvietę.

32011-10-04 ieškovė ir atsakovai kreipėsi į teismą pareiškimais, prašydami: ieškovė - leisti atsiimti ieškinį CPK 139 str. nustatyta tvarka, o atsakovai - sutikdami su tokiu prašymu. Posėdyje dalyvaujantys asmenys patvirtino savo apsisprendimą – atsiimti ieškinį ir sutikimą leisti jį atsiimti.

4Ieškovės prašymas tenkintinas.

5Ieškovės prašymas atsiimti pareikštą ieškinį ir atsakovų sutikimas leisti ieškinį atsiimti, neprieštarauja imperatyvioms įstatymų nuostatoms (CPK 139 str.) ar viešam interesui, toks prašymas yra viena iš ieškovės teisių, numatytų CPK 42 str., todėl prašymas tenkintinas, ieškinys paliktinas nenagrinėtu.

6Teismas, vadovaudamasis CPK 42 str., 139 str., 290-291 str.,

Nutarė

7Patenkinti ieškovės Kauno miesto savivaldybės prašymą – leisti atsiimti ieškinį.

8Ieškinį palikti nenagrinėtu.

9Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai