Byla 2-6951-887/2011
Dėl tėvystės ir vaiko gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo priteisimo, institucijos teikiančios išvadą byloje Kauno miesto ir Kėdainių rajono savivaldybių administracijų Vaiko teisių apsaugos skyriai

1Kauno miesto apylinkės teismo teisėja Agnė Petkevičienė, rašytinio proceso tvarka, susipažinusi su ieškovės O. L. ieškiniu atsakovui D. M. dėl tėvystės ir vaiko gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo priteisimo, institucijos teikiančios išvadą byloje Kauno miesto ir Kėdainių rajono savivaldybių administracijų Vaiko teisių apsaugos skyriai,

Nustatė

2Ieškovė pateikė teisme ieškinį dėl tėvystės ir vaiko gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo priteisimo.

3Ieškovės ieškinys nebuvo priimtas. 2011-03-14 Kauno miesto apylinkės teismo nutartimi ieškovei buvo nustatytas 7 dienų terminas nuo nutarties gavimo dienos pareiškimo trūkumams pašalinti. Nutartyje buvo nurodyti konkretūs ieškinio trūkumai, taip pat buvo išaiškinta, kad nurodytu terminu nepašalinus trūkumų, pareiškimas bus laikomas nepaduotu ir grąžintas ieškovei (CPK 115 str. 3 d.).

4Ieškovės interesus byloje atstovauja advokatė Daiva Jurevičienė, todėl vadovaujantis CPK 118 str. nutartis pašalinti ieškinio trūkumus 2011-03-15 išsiųsta ieškovės atstovei advokatei.

5Ieškovės atstovei advokatei Daivai Jurevičienei 2011-03-14 nutartis įteikta 2011-03-17 CPK 123 str. 3 d. tvarka. Nurodytų trūkumų per nustatytą terminą ieškovės atstovė nepašalino. Dėl išvardintų aplinkybių, ieškovės O. L. ieškinys atsakovui D. M. dėl tėvystės ir vaiko gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo priteisimo, institucijos teikiančios išvadą byloje Kauno miesto ir Kėdainių rajono savivaldybių administracijų Vaiko teisių apsaugos skyriai, laikytinas nepaduotu ir grąžintinas ieškovei (CPK 115 str. 3 d.).

6Ši nutartis, pašalinus trūkumus, neužkerta kelio ieškovei pakartotinai kreiptis į teismą.

7Vadovaujantis Lietuvos Respublikos CPK 290-291 str., teismas

Nutarė

8ieškovės O. L. ieškinį atsakovui D. M. dėl tėvystės ir vaiko gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo priteisimo, institucijos teikiančios išvadą byloje Kauno miesto ir Kėdainių rajono savivaldybių administracijų Vaiko teisių apsaugos skyriai, laikyti nepaduotu ir grąžinti jį ieškovei.

9Nutartį su grąžintinais dokumentais siųsti ieškovės atstovei advokatei Daivai Jurevičienei (Kauno advokatų kontora, J. Gruodžio g. 16, Kaunas).

10Nutartis per 7 dienas nuo jos gavimo dienos gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Kauno miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai