Byla 2-5125-877/2011
Dėl įsipareigojimų, kylančių iš paskolos sutarties, nevykdymo priėmimo klausimą

1Kauno miesto apylinkės teismo teisėja Rita Liukaitytė, spręsdama ieškovo UAB „SMScredit.lt“ ieškinio atsakovui S. K. dėl įsipareigojimų, kylančių iš paskolos sutarties, nevykdymo priėmimo klausimą,

Nustatė

2ieškovas prašo teismo prašo priteisti iš atsakovo 1120 Lt skolos, 5 procentų dydžio palūkanas nuo bylos iškėlimo teisme iki teismo sprendimo visiško įvykdymo ir bylinėjimosi išlaidas.

3Nustačius, kad pateiktasis ieškinys neatitinka Civilinio proceso kodekso 111 str. 2 d. 2 p. nurodytų procesinių dokumentų formos ir turinio reikalavimų, kadangi ieškovas nenurodė atsakovo gyvenamosios vietos adreso, ieškovui 2011-02-08 nutartimi buvo nustatytas 10 dienų terminas ieškinio trūkumams pašalinti, nutarties nuorašas ieškovui įteiktas 2011-02-11. Ieškovas per nustatytą 10 dienų terminą 2011-02-08 nutartyje nurodytų trūkumų nepašalino.

4Dalyvaujantys byloje asmenys privalo sąžiningai naudotis ir nepiktnaudžiauti jiems priklausančiomis procesinėmis teisėmis, rūpintis greitu bylos išnagrinėjimu, rūpestingai ir laiku, atsižvelgdami į proceso eigą, pateikti teismui įrodymus ir argumentus, kuriais grindžiami jų reikalavimai ar atsikirtimai (CPK 7 str. 2 d.). Ieškovui buvo nustatytas terminas ieškinio trūkumams pašalinti, ieškovas nustatytu terminu nutartyje nurodytų trūkumų nepašalino, todėl ieškinys laikytinas nepaduotu ir grąžintinas ieškovui UAB „SMScredit.lt“ (CPK 115 str. 3 d.).

5Ši nutartis neužkerta ieškovui kelio vėl kreiptis į teismą su ieškiniu, atitinkančiu Civilinio proceso kodekso 135 str., 111 str. reikalavimus.

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 115 str. 3 d., 290-291 str., teismas

Nutarė

7ieškovo UAB „SMScredit.lt“ ieškinį atsakovui S. K. dėl įsipareigojimų, kylančių iš paskolos sutarties, nevykdymo laikyti nepaduotu ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.

8Nutartis per 7 dienas nuo jos nuorašo gavimo dienos atskiruoju skundu gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Kauno miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai