Byla e2-4340-301/2018
Dėl ieškovo uždarosios akcinės bendrovės „Ž b“ ieškinio atsakovui uždarajai akcinei bendrovei „E“ dėl skolos, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo priėmimo

1Marijampolės apylinkės teismo Marijampolės rūmų teisėja Teresė Klimienė,

2raštinio proceso tvarka išnagrinėjusi klausimą dėl ieškovo uždarosios akcinės bendrovės „Ž b“ ieškinio atsakovui uždarajai akcinei bendrovei „E“ dėl skolos, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo priėmimo,

Nustatė

3Teisme 2018 m. gegužės 10 d. buvo gautas ieškovo uždarosios akcinės bendrovės „Ž b.“ ieškinys atsakovui uždarajai akcinei bendrovei „E“ dėl skolos, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo.

4Marijampolės apylinkės teismo 2018 m. gegužės 22 d. nutartimi ieškovui buvo nustatytas 7 dienų terminas nuo nutarties patvirtintos kopijos įteikimo dienos nutartyje nurodytam trūkumui pašalinti.

5Nutarties patvirtinta kopija ieškovui įteikta per EPP 2018 m. gegužės 23 d.

6Ieškovas uždaroji akcinė bendrovė „Ž b“ ieškinio trūkumo teismo nustatytu terminu nepašalino, pratęsti terminą trūkumui šalinti taip pat neprašė.

7Tokiu būdu ieškovo uždarosios akcinės bendrovės „Ž b“ ieškinys atsakovui uždarajai akcinei bendrovei „E“ dėl skolos, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo laikytinas nepaduotu teismui ir grąžintinas ieškovui (Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 115 straipsnio 3 dalis).

8Ieškovui išaiškinti, jog pašalinus aplinkybes, kliudžiusias priimti ieškinį, suinteresuotas asmuo turi teisę vėl kreiptis į teismą su ieškiniu bendra tvarka.

9Teismas, vadovaudamasis išdėstytu ir Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 115 straipsnio 3 dalimi,

Nutarė

10Ieškovo uždarosios akcinės bendrovės „Ž b“ ieškinį atsakovui uždarajai akcinei bendrovei „E“ dėl skolos, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo laikyti nepaduotu teismui ir grąžinti ieškovui.

11Nutarties patvirtintą kopiją siųsti ieškovui.

12Nutartis per 7 dienas nuo nutarties patvirtintos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Kauno apygardos teismui per Marijampolės apylinkės teismo Marijampolės rūmus.

Proceso dalyviai