Byla 2-21164-774/2011
Dėl skolos priteisimo

1Kauno miesto apylinkės teismo teisėja Valdonė Račiūnienė, rašytinio proceso tvarka, nagrinėdama civilinę bylą pagal ieškovo BUAB „Dviragis“ ieškinį atsakovei G. Š. dėl skolos priteisimo, ir

Nustatė

2Ieškovas BUAB „Dviragis“ kreipėsi į teismą su ieškiniu atsakovei G. Š. dėl 1648,41 Lt skolos, 182,45 Lt palūkanų, 5 procentų dydžio metinių palūkanų už priteistą sumą nuo bylos iškėlimo teisme dienos iki teismo sprendimo visiško įvykdymo ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo.

3Bylos nagrinėjimo teisme metu paaiškėjo, kad pateiktas ieškinys buvo paduotas teismui su trūkumais, todėl Kauno miesto apylinkės teismo 2011 m. lapkričio 22 d. nutartimi ieškovui buvo raštu nurodyti konkretūs ieškinio trūkumai ir nustatytas terminas per 14 d. nuo nutarties kopijos įteikimo dienos, nutartyje nurodytiems ieškinio trūkumams pašalinti – nurodyti atsakovės gyvenamosios vietos adresą ir asmens kodą arba gimimo datą. Teismo nutartimi ieškovui taip pat raštu buvo išaiškinta, kad jeigu nustatytu terminu jis nepašalins nurodytų trūkumų ieškinys bus laikomas nepaduotu.

4Teismo nutartis ieškovui įteikta 2011-11-25.

5Kadangi ieškovas ieškinio trūkumų nepašalino iki šios dienos, todėl ieškinys paliekamas nenagrinėtas, kartu nurodant, kad, pašalinus aplinkybes, kurios buvo pagrindas ieškinį palikti nenagrinėtą, ieškovas turi teisę vėl kreiptis į teismą ( CPK 296 str. 11 d., 297 str. 2 d.).

6Vadovaudamasis CPK 290 str., 291 str., 296 str., teismas

Nutarė

7ieškovo BUAB „Dviragis“ ieškinį atsakovui atsakovei G. Š. dėl skolos priteisimo palikti nenagrinėtą.

8Nutartis per 7 dienas nuo nuorašo gavimo gali būti skundžiama atskiruoju skundu Kauno apygardos teismui per Kauno miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai