Byla 2-11928-221/2011
Dėl įpareigojimo sudaryti nuomos sutartį, priėmimo klausimą

1Kauno miesto apylinkės teismo teisėja Virginija Lozoraitytė, spręsdama ieškovų Vytauto J. K. ir G. K. ieškinio atsakovui Kauno miesto savivaldybei dėl įpareigojimo sudaryti nuomos sutartį, priėmimo klausimą,

Nustatė

2kad ieškovai kreipėsi ieškiniu į teismą, prašydami įpareigoti atsakovą sudaryti gyvenamosios patalpos, esančios ( - ), Kaune, nuomos sutartį su ieškovais V. J. K. ir G. K., sustabdyti civilinę bylą Nr. 2-349-454/2011 dėl ieškovų iškeldinimo iš gyvenamosios patalpos, esančios ( - ), Kaune, iki teismas išnagrinės šį ieškinį.

3Ieškinys laikytinas nepaduotu ir grąžintinas ieškovams.

42011-05-26 Kauno miesto apylinkės teismo teisėjos nutartimi ieškovams nustatytas 7 (septynių) dienų terminas nuo nutarties nuorašo gavimo dienos ieškinio trūkumams ištaisyti. Ieškovams nurodyta, kad, pašalinus teismo nustatytu laiku trūkumus, procesinis dokumentas bus laikomas paduotu pradinio jo pateikimo teismui dieną. Priešingu atveju procesinis dokumentas laikomas nepaduotu ir teisėjos nutartimi grąžinamas jį padavusiam asmeniui su pridėtais dokumentais.

52011-05-26 nutartis trūkumams pašalinti ieškovui įteikta 2011-05-31 tinkamai, CPK 118 str. 1 d. nustatyta tvarka, ieškovo atstovei advokatei Audrai Betai Rekštienei (b.l. 41), todėl nutartyje nurodyti trūkumai turėjo pašalinti iki 2011-06-08. Iki šios dienos ieškovai teismo nurodytų trūkumų nepašalino. Kadangi teismo nurodymai nebuvo įvykdyti, tai yra nustatytu terminu trūkumai nebuvo pašalinti, pripažintina, kad teismo nutartis neįvykdyta.

6Esant nurodytoms aplinkybėms, ieškinys laikytinas nepaduotu ir su pridėtais dokumentais grąžintinas ieškovams, kartu nurodant, kad teismo atsisakymas priimti procesinį dokumentą nurodytu pagrindu, tai yra neištaisius trūkumų, nekliudo vėl kreiptis į teismą su tuo ieškiniu, jeigu yra pašalintos aplinkybės, kliudžiusios jį priimti.

7Įvertinęs išdėstytas aplinkybes ir vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 115 str. 3, 5 d., 290 str., teismas

Nutarė

8ieškovų Vytauto J. K. ir G. K. ieškinį atsakovui Kauno miesto savivaldybei dėl įpareigojimo sudaryti nuomos sutartį, laikyti nepaduotu, nepašalinus trūkumų, ir grąžinti jį padavusiems asmenims su pridėtais dokumentais.

9Nutartis per 7 dienas nuo nuorašo gavimo dienos gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui, padavus atskirąjį skundą Kauno miesto apylinkės teisme.

Proceso dalyviai