Byla 2-277-807/2011
Dėl juridinę reikšmę turinčio fakto nustatymo ir praleisto įstatymų nustatyto termino atnaujinimo

1Vilniaus miesto 4 apylinkės teismo teisėja Diana Savickienė, susipažinusi su civiline byla pagal pareiškėjos I. J. pareiškimą suinteresuotiems asmenims Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Socialinio būsto skyriui ir Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrui dėl juridinę reikšmę turinčio fakto nustatymo ir praleisto įstatymų nustatyto termino atnaujinimo,

Nustatė

2pareiškėja kreipėsi į teismą, prašydama nustatyti juridinę reikšmę turintį faktą, kad ji, I. J., vedė bendrą ūkį su savo motina Z. A., asmens kodas ( - ) iki jos mirties 2009-09-23, bei atnaujinti praleistą įstatymų nustatytą terminą paduoti dokumentams, reikalingiems įrašant į grįžtančių asmenų, pageidaujančių nuomos pagrindais apsirūpinti gyvenamosiomis patalpomis, sąrašą.

32010-11-08 ir 2010-12-17 nutartimis, vadovaudamasis CPK 115 str. 2 d., teismas įpareigojo I. J. pašalinti pareiškimo trūkumus, nustatydamas tam galutinį terminą iki 2011-01-30, tačiau pareiškėja nutartyse nurodytų trūkumų teismo nustatytu terminu nepašalino.

4Atsižvelgiant į išdėstytas aplinkybes bei vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 3 str. 6 d., 115 str. 3 d., 443 str. 1 d., I. J. paduotas pareiškimas laikytinas nepaduotu ir grąžintinas pareiškėjai, teismo nustatytu terminu nepašalinus pareiškimo trūkumų.

5Remdamasis tuo, kas išdėstyta, ir vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 115, 290-292, 443 straipsniais, teismas

Nutarė

6pareiškėjos I. J. pareiškimą suinteresuotiems asmenims Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Socialinio būsto skyriui ir Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrui dėl juridinę reikšmę turinčio fakto nustatymo ir praleisto įstatymų nustatyto termino atnaujinimo grąžinti pareiškėjai, laikant jį nepaduotu.

7Išaiškinti pareiškėjai, kad pašalinusi 2010-12-17 nutartyje nurodytus trūkumus, ji gali pateikti naują pareiškimą dėl juridinę reikšmę turinčio fakto nustatymo ir praleisto įstatymų nustatyto termino atnaujinimo.

8Nutartis per septynias dienas nuo jos nuorašo įteikimo datos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Vilniaus apygardos teismui per šį apylinkės teismą.

Proceso dalyviai