Važiavau Griškabūdžio mstl. Ryto gatve,priešais mane važiavo automobilis Renault Scenic sidabrinės spalvos. Automobilis Renault Scenic važiavo įtartinai,todėl aš pristabdziau savo automobilį,privažiavus Ateities g. į kurią man reikėjo pasukti,automobilis Renault Scenic nerodydamas dešiniojo posūkio taip pat pasuko į Ateities gatvę.Važiuojant Ateities gatve privažiavus 4nr. pažymėtą namą automobilis Renault Scenic nerodydamas posūkio nei į kairę nei į dešinę išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą link įvažiavimo į kiemą esantį kitoje kelio pusėje.Todėl nesant kliūčiai mano eismo juostoje t.y. dešinėje kelio pusėje,aš važiavau toliau ir pajutau didžiulį smūgį. Supratau,kad į mane atsitrenkė automobilis Renault Scenic,ištiesinusi automobilio vairą,kad neįvažiuočiau į griovį sustojau.Įsitikinusi,kad visi sveiki,nes su manimi tuo metu vaziavo mano mazametė dukra , mano sutuoktinis ir mano sesuo, aš išlipau iš automobilio. Automobilis Renault Scenic stovėjo priešpriešinėje eismo juostoje pasisukęs link kiemo esančio Ateities g. 4 desinėje kelio pusėje. Iš jo išlipo moteris,kuri svirduliavo ir vis prisilaike į automobilį,ji atsiprašinėjo,kad taip atsitiko.Moters buklė man sukėle įtarimą,ji atrodė apsvaigusi,todėl aš paprašiau iškviesti policiją.Ji kažkam paskambino,po kelių minučių atvyko jos dukra su vyru ir jis puolė mane įžeidinėti.Mano automobilis buvo gerokai aplamdytas,bet niekas nekreipė į tai dėmesio,pasakė,kad padarys mane kalta ir viskas.Nors buvo zmonių,kurie galejo liudijo,kad avariją sukėlė Renault Scenic vairuotoja.Nuo žeminimų ir įtampos man pasidarė bloga ir belaukiant policijos aš praradau sąmonę ir buvau nuvežta į Šakių ligoninę.Atsigavau greitosios pagalbos automobilyje,ligoninėje iš manęs kraujo tyrimas alkoholio nustatymui nebuvo paimtas. Išvykau iš ligoninės savo noru,kadangi turiu mažą dukrą,kurią maitinu,nuvykus į policiją jau viskas buvo sutvarkyta ir buvau apklatinta lenkimu iš dešinės.Aš aiškinau,kad išmatavę kelią pareigūnai turėjo matyti,kad kelias tik 4m ir tik dvi eismo juostos,tai jei pagal teigimą Renault Scenic vairuotojos ji neišvažiavo į priešingą juostą ,tai kaip aš galejau ją lenkti iš dešinės,kai nėra nei kitos juostos,nei šaligatvio ir kaip lenkiant sudaužiau savo automobilio kairės pusės priekinį sparną,vairuotojo pusės dureles,kairės pusės galines dureles..Bet pamaina jau buvo pasikeitusi ir man pareigūnas pasakė,kad jis ten nebuvo ir nemate,todėl nieko negali pasakyt,o aš buvau per silpnos būklės,kad prieštarauti.Liepė pasirašyti viską ir paskirtą dieną nuvykti į policiją. Noriu paklausti ar verta apskųsti ir ar yar tikimybe laimeti? Aciū
Aš asmeniškai skųsčiau pareigūno veiksmus - nieko nepasirašinėkite. Ir ieškokite liudininkų. Kaip tai daryti? Pasitelkite žiniasklaidą - paprašykite delfi.lt ar kokio kito portalo kad parašytų straipsnį - gal atsilieps matę žmonės situacija ir paliudys kas kaltas?
Susisiekite su pareigūnais ir reikalaukite, kad būtų atliekamas tyrimas - eismo įvykį turėjo užfiksuoti nuotraukose. Lai atlieka ekspertizę - nesutikite su pareikštais kaltinimais.
Aciu Jums uz atsakymus, bet matau, kad pas mus teisybes nera. Nurodyta diena nuvykau i policija, specialiste buvo nuostabus zmogus, perziurejusi byla liepe butinai apskusti, ka ir padariau. Tai viskas judejo tinkama kryptimi, kol negavome visi saukimo i teisma. Teismo data 2014 12 04 ir siandien gaunu laiska is policijos, kad viskas gerai ir teismo prasoma skundo netenkinti. Taip, kad zinokite teisybes nera ir manau i teisma vykti nera reikalo, viskas ir taip aisku jau.
Ne, ne ir dar kartą ne - skųskite kiek tik galite. Kreipkitės į advokatus - jeigu dar ir susižalojote ar kas pas Jumis susižalojo kreipkitės į medikus, lai atlieka ekspertizę - o tuomet vėl skųskite. Kreipkitės į advokatus, o tie žmonės kurie pasielgė taip su Jumis lai nervuojasi.