Byla 2-601-459/2012
Dėl darbo užmokesčio ir delspinigių priteisimo, dokumentinio proceso tvarka

1Šiaulių rajono apylinkės teismo teisėja Raimonda Andrulienė,

2rašytinio proceso tvarka susipažinusi su ieškovo T. D. ieškiniu atsakovei UAB „Žemda“ dėl darbo užmokesčio ir delspinigių priteisimo, dokumentinio proceso tvarka,

Nustatė

3Ieškovas T. D. pateikė teismui ieškinį atsakovei UAB „Žemda“ dėl darbo užmokesčio ir delspinigių priteisimo dokumentinio proceso tvarka.

4Vadovaujantis LR CPK 29 str., ieškinys pagal bendrąsias teismingumo taisykles pareiškimas teismui pagal atsakovo gyvenamąją vietą. Kadangi iš ieškinio turinio ir bylos medžiagos matyti, kad atsakovės UAB „Žemda“ buveinės vieta yra Šiaulių mieste, konstatuotina, jog ieškovo T. D. ieškinys atsakovei UAB „Žemda“ dėl darbo užmokesčio ir delspinigių priteisimo, dokumentinio proceso tvarka, yra paduotas pažeidžiant teismingumo taisykles, nes jis yra teismingas Šiaulių miesto apylinkės teismui. Atsižvelgiant į aukščiau išdėstytą, atsisakytina priimti ieškovo T. D. ieškinį atsakovei UAB „Žemda“ dėl darbo užmokesčio ir delspinigių priteisimo, dokumentinio proceso tvarka, kaip neteismingą Šiaulių rajono apylinkės teismui.

5Ieškovui išaiškintina, jog jis, vadovaujantis CPK 29 str., su ieškiniu turi kreiptis į Šiaulių miesto apylinkės teismą.

6Vadovaujantis Lietuvos Respublikos CPK 137 str. 2 d. 2 p., 3 d., 5 d., 427 str.,

Nutarė

7Atsisakyti priimti T. D. ieškinį atsakovei UAB „Žemda“ dėl darbo užmokesčio ir delspinigių priteisimo, dokumentinio proceso tvarka, kaip neteismingą Šiaulių rajono apylinkės teismui, nurodant jog ieškovas su ieškiniu dėl darbo užmokesčio ir delspinigių priteisimo dokumentinio proceso tvarka turi teisę kreiptis į Šiaulių miesto apylinkės teismą.

8Nutartis per 7 dienas nuo jos priėmimo dienos gali būti skundžiama Šiaulių apygardos teismui, skundą paduodant Šiaulių rajono apylinkės teisme.

Proceso dalyviai