Byla eI-5865-629/2015
Dėl sprendimo panaikinimo, įpareigojimo atlikti veiksmus

1Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija, susidedanti iš teisėjų Mildos Vainienės (kolegijos pirmininkė ir pranešėja), Violetos Petkevičienės, Donato Vansevičiaus, rašytinio proceso tvarka nagrinėdama administracinę bylą pagal pareiškėjo M. K. (M. K.) skundą atsakovui Migracijos departamentui prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos dėl sprendimo panaikinimo, įpareigojimo atlikti veiksmus,

Nustatė

2Pareiškėjas M. K. (M. K.) (toliau – ir pareiškėjas) su skundu (el. b. l. 1–6) kreipėsi į teismą, prašydamas panaikinti 2015 m. gruodžio 5 d. Migracijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos (toliau – ir atsakovas) sprendimą Nr. 15/6-12)-15PR-352 „Dėl laikino teritorinio prieglobsčio ir prieglobsčio (pabėgėlio statuso ir papildomos apsaugos) Lietuvos Respublikoje nesuteikimo ( - ) piliečiui M. K. bei jo išsiuntimo iš Lietuvos Respublikos į ( - )“ bei įpareigoti atsakovą išnagrinėti pareiškėjo prašymą suteikti prieglobstį Lietuvos Respublikoje iš naujo.

32015 m. sausio 14 d. Vilniaus apygardos administraciniame teisme gautas pareiškimas (b. l. 2), kuriuo pareiškėjas atsisako nuo savo skundo ir nurodo, kad nori kuo skubiau sugrįžti į ( - ) ir sutinka su atsakovo sprendimu dėl jo išsiuntimo iš Lietuvos. Pareiškėjas taip pat pažymėjo, kad jam žinomos atsisakymo nuo skundo pasekmės.

4Teismo posėdyje pareiškėjas ir atsakovo atstovas nedalyvavo, apie teismo posėdžio datą, vietą ir laiką pranešta tinkamai.

5Byla nutrauktina.

6Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo 101 str. 3 p., teismas nutraukia bylą, jeigu pareiškėjas atsisakė skundo.

7Nagrinėjamoje byloje pareiškėjas skundo atsisakė, skundo atsisakymo pasekmės jam žinomos. Kadangi kitų priežasčių, dėl kurių teismas neturėtų priimti pareiškėjo atsisakymo nuo prašymo, nėra, atsisakymas nuo skundo priimamas, byla nutraukiama. Bylą nutraukus, vėl kreiptis į teismą dėl ginčo tarp tų pačių šalių, dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu neleidžiama (Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo 102 str. 3 d.).

8Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo 101 str. 3 p., 102 str., 149 str. 2 d.,

Nutarė

9Priimti pareiškėjo M. K. (M. K.) atsisakymą ir administracinę bylą Nr. I-5865-629/2015 (teisminio proceso Nr. 3-61-3-05553-2014-8) nutraukti.

10Nutartis per septynias dienas nuo jos paskelbimo gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui, skundą paduodant per Vilniaus apygardos administracinį teismą.

Proceso dalyviai