Byla A2.2.-1618-455/2011
Dėl padaryto teisės pažeidimo neprisipažino visiškai ir parodė, kad protokole nurodytą dieną š tiesų pylėsi dujas ir benziną į automobilį. Atsiskaitydamas pasakė, kad pylėsi benziną. Kadangi jis tai buvo daręs ne vieną kartą, tai manė, kad degalinės operatorius matė, kad pilasi dujas ir už jas taip pat paims mokestį. Grobti dujų nenorėjo. Jis yra pastovus šios degalinės klientas

1Utenos rajono apylinkės teismo teisėjas G. S., sekretoriaujant Daivai Drazdauskienei, dalyvaujant administracinėn atsakomybėn traukiamam asmeniui, teismo posėdyje išnagrinėjęs administracinio teisės pažeidimo bylą, kurioje G. K., asmens kodas ( - ) gim. ( - ), gyv. ( - ), surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau - ATPK) 50 str.,

Nustatė

2G. K. buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas už tai, kad jis 2011 m. rugsėjo 9 d., apie 16.16 val., UAB „Luktarna“ degalinėje, esančioje ( - ), užsipylė 15,31 l dujų į automobilį OPEL VECTRA, valstybinis numeris ( - ) ir išvažiavo nesusimokėjęs, tuo padarydamas 35,06 Lt turtinę žalą UAB „Luktarna“.

3G. K. kaltu dėl padaryto teisės pažeidimo neprisipažino visiškai ir parodė, kad protokole nurodytą dieną š tiesų pylėsi dujas ir benziną į automobilį. Atsiskaitydamas pasakė, kad pylėsi benziną. Kadangi jis tai buvo daręs ne vieną kartą, tai manė, kad degalinės operatorius matė, kad pilasi dujas ir už jas taip pat paims mokestį. Grobti dujų nenorėjo. Jis yra pastovus šios degalinės klientas.

4Byla nutrauktina.

5Liudytojas E. Z. parodė, kad protokole nurodytą dieną dirbo degalinėje. G. K. įsipylė dujų ir benzino. Pasakė, kad pylėsi benzino. Jis už benziną iš jo paėmė mokestį. Kadangi degalinėje buvo daug žmonių, jis galėjo nepastebėti, kad G. K. pylėsi ir dujų.

6Tokiu būdu, byloje esančiais duomenimis nebuvo nustatyta, kad G. K. siekė užvaldyti svetimą turtą. Todėl byla nutrauktina kaip nesant administracinio teisės pažeidimo įvykio ir sudėties (ATPK 250 str. 1 p. ).

7Remdamasis išdėstytu ir vadovaudamasis ATPK 286 str., 287 str., teismas

Nutarė

8G. K. atžvilgiu administracinio teisės pažeidimo bylą nutraukti kaip nesant administracinio teisės pažeidimo įvykio ir sudėties (ATPK 250 str. 1 p. ).

9Nutarimas per dvidešimt dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas apeliacine tvarka Panevėžio apygardos teismui per Utenos rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai