Byla 2-2139-424/2012
Dėl juridinę reikšmę turinčio fakto nustatymo priėmimo klausimą

1

2Trakai

3Trakų rajono apylinkės teismo teisėja Ramunė Valiulytė, spręsdama pareiškėjos M. B. pareiškimo dėl juridinę reikšmę turinčio fakto nustatymo priėmimo klausimą

Nustatė

42012-07-26 teismo nutartimi pareiškėjai buvo nustatytas terminas pareiškimo trūkumams pašalinti, tame tarpe ir suformuluoti reikalavimus teismui.

5Pareiškėja, vykdydama teismo nutartį, prašė nustatyti tokius juridinę reikšmę turinčius faktus: 1) kad pažymoje nurodytas asmuo B. B. yra tas pats asmuo, kuris yra nurodytas sutuoktuvių liudijime ir pareiškėjos gimimo liudijimuose - B. B., 2) kad A. K. gimimo liudijime nurodyta A. K., B. G. gimimo liudijime nurodyta K. A., sutuoktuvių liudijime nurodyta A. K.-K. T., M. B. gimimo liudijime nurodyta A. T., M. B. gimimo liudijime nurodyta A. T. yra tas pats asmuo – A. K..

6Teismas nagrinėja bylas dėl fakto, kad teisę nustatantys dokumentai, išskyrus asmens dokumentą, patvirtinantį asmens tapatybę, ir civilinės metrikacijos įstaigų išduodamus liudijimus priklauso asmeniui, kurio vardas, pavardė ar tėvo vardas, nurodyti dokumente, nesutampa su to asmens dokumente, patvirtinančiame jo tapatybę, ar gimimo liudijime nurodytais vardu, pavarde ar tėvo vardu, nustatymo ( CPK 444 str. 2 d. 4p.). Pareiškėja, reikšdama minėtus reikalavimus, prašo nustatyti B. B. ir A. K. tapatybę su civilinės metrikacijos įstaigų išduotuose dokumentuose nurodytais asmenimis, t.y. reiškia reikalavimus nenagrinėtinus teisme.

7Be to, pareiškėja, šalindama pareiškimo trūkumus, nepateikė trūkstamų pareiškimo priedų, nurodytų teismo nutartyje egzempliorių.

8Vadovaudamasi CPK 115 str., 137 str. 2 d. 1p.

Nutarė

9M. B. pareiškimą atsisakyti priimti.

10Nutartis per 7 dienas gali būti skundžiama Vilniaus apygardos teismui per Trakų rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai