Byla 2-1492-479/2011
Dėl sutarties įvykdymo

1Klaipėdos apygardos teismo teisėjas Ž. Bertašius, sekretoriaujant R. Girdvainytei, dalyvaujant ieškovės atstovui A. R., atsakovės atstovui adv. A. J., viešame teismo posėdyje išnagrinėjo civilinę bylą pagal ieškovės BUAB „Propeta“ ieškinį atsakovei UAB „Kleta“ dėl sutarties įvykdymo.

2Teismas

Nustatė

3ieškovė 2011-03-28 kreipėsi į Klaipėdos apygardos teismą su ieškiniu dėl energetinių resursų tiekimo sutarties įvykdymo. Ieškovė nurodė, kad ieškovė su atsakove buvo sudariusi energetinių resursų tiekimo bei infrastruktūros administravimo sutartis. Ieškovė sutartį vykdė ir po bankroto bylos iškėlimo ieškovė atsakovei sumokėjo 85 302 Lt už suteiktas paslaugas. Nors ieškovės skola atsakovei sudarė tik 6 089 Lt, atsakovė nutraukė energetinių resursų tiekimo sutartį. Ieškovė nurodė, kad sutarties nutraukimas yra neteisėtas, nes ieškovė nepažeidė esminių sutarties sąlygų, dėl sutarties nutraukimo ieškovei gali būti padaryta esminė žala. Ieškovė prašė teismo įpareigoti atsakovę atnaujinti energijos tiekimą.

4Paskyrus bylos nagrinėjimą 2011-08-23, ieškovės atstovas nurodė, kad ieškovė nevykdo veiklos ir ieškinio išsprendimas nepakeis šalių padėties, dėl to nuo ieškinio ieškovė atsisakė.

5Atsakovės atstovas neprieštaravo, kad ieškovė atsisakytų nuo ieškinio.

6Kadangi ieškovė atsisakė nuo ieškinio, atsisakymas šalių interesų nepažeidžia, tikslinga bylą nutraukti (LR CPK 293 str. 4 p.). Bylos nutraukimo teisinės pasekmės šalims išaiškintos ir priimtinos (LR CPK 294 str.).

7Vadovaudamasis Civilinio proceso kodekso 290 str., teismas

Nutarė

8nutraukti civilinę bylą pagal ieškovės BUAB „Propeta“ ieškinį atsakovei UAB „Kleta“ dėl sutarties įvykdymo.

9Nutartis per 7 d. nuo jos priėmimo gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos apeliaciniam teismui per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai