Byla A2.2.-9173-738/2016
Dėl padaryto pažeidimo pripažino, gailisi. Paaiškino, kad už degalus nesumokėjo, nes užsikalbėjo telefonu ir užsimiršęs išvažiavo. Žalą atlygino tą pačią dieną, kai buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, nuoširdžiai gailisi dėl įvykio
1Kauno apylinkės teismo teisėja Birutė Drozdienė, sekretoriaujant Ritai Šalkauskienei, dalyvaujant administracinėn atsakomybėn traukiamam asmeniui E. N.,
2viešame teismo posėdyje išnagrinėjo administracinio teisės pažeidimo bylą, kurioje E. N., a.k. ( - ) Lietuvos Respublikos pilietis, gyvenantis ( - ), administracine tvarka baustas, traukiamas administracinėn atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 50 straipsnį.
3Teismas
...
Norėdami peržiūrėti visą dokumento tekstą, Prisijunkite arba Užsiregistruokite.