Byla eB2-6272-866/2016
Dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB „Stena Baltic“, priėmimo klausimą

1Vilniaus apygardos teismo teisėja Asta Pikelienė, rašytinio proceso tvarka išsprendusi ieškovės uždarosios akcinės bendrovės (toliau UAB) „RG Consulting“ pareiškimo dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB „Stena Baltic“, priėmimo klausimą,

Nustatė

22016 m. spalio 27 d. nutartimi ieškovui nustatytas terminas ieškinio trūkumams pašalinti. Nutartis įteikta 2016 m. spalio 28 d.

3Ieškovas per teismo nustatytą terminą procesinio dokumento trūkumų nepašalino, nenurodė priežasčių dėl kurių negalėjo būti įvykdyti teismo nutarties reikalavimai, nepateikė prašymo dėl termino pratęsimo, todėl pareiškimas laikytinas nepaduotu ir turi būti grąžintas jį padavusiam asmeniui (CPK 115 straipsnio 3 dalis).

4Ieškovui išaiškintina, kad tai neužkerta kelio vėl kreiptis į teismą, jeigu yra pašalintos aplinkybės, kliudžiusios priimti pareiškimą (CPK 115 straipsnis).

5Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 115, 135, 290-291 straipsniais, teismas

Nutarė

6ieškovo UAB „RG Consulting“ pareiškimą laikyti nepaduotu ir su priedais grąžinti jį padavusiam asmeniui.

7Išaiškinti ieškovui, kad tai neužkerta kelio vėl kreiptis į teismą, jeigu yra pašalintos aplinkybės, kliudžiusios priimti procesinį dokumentą.

8Nutartis per septynias dienas nuo nutarties kopijos įteikimo dienos, gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos apeliaciniam teismui, skundą paduodant per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai