Byla e2-962-753/2017
Dėl turtinės žalos atlyginimo, pareikšto A. P., priėmimo klausimą

1Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėja Rasa Balsevičienė rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Marijampolės skyriaus ieškinio dėl turtinės žalos atlyginimo, pareikšto A. P., priėmimo klausimą.

2Teismas

Nustatė

3Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos (toliau – VSDFV) Marijampolės skyrius 2017 m. balandžio 11 d. pateikė teismui ieškinį, prašydamas jam iš A. P. priteisti 338,58 Eur žalos atlyginimą ir 5 proc. dydžio metines palūkanas už priteistą sumą nuo bylos iškėlimo iki teismo sprendimo visiško įvykdymo.

42017 m. balandžio 12 d. teisme gautas ieškovo pareiškimas dėl ieškinio atsisakymo, kuriame nurodoma, jog A. P. į VSDFV biudžetą sumokėjo 338,58 Eur ir atlygino VSDFV Marijampolės skyriui padarytą turtinę žalą, todėl atsisako ieškinio dėl 338,58 Eur turtinės žalos atlyginimo ir prašo civilinę bylą Nr. e2-962-753/2017 nutraukti.

5Ieškinys pripažintinas nepaduotu.

6Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso (toliau – ir CPK) 137 straipsnio 3 dalyje nurodyta, kad teismo nutartis dėl ieškinio priėmimo turi būti priimta ne vėliau kaip per dešimt dienų nuo atitinkamo ieškinio registravimo teisme dienos. Atsižvelgiant į minėtą dešimties dienų priėmimo terminą, šiuo atveju jis teisme, kai buvo gautas ieškovo pareiškimas dėl ieškinio atsisakymo, dar nebuvo priimtas.

7Atsižvelgiant į tai, kad ieškovas prarado suinteresuotumą nagrinėti bylą teisme, nes atsakovas jo reikalavimą visiškai įvykdė, todėl atsisako ieškinio, netikslinga ieškinį priimti, jis pripažintinas nepaduotu ir grąžintinas padavusiam asmeniui (CPK 139 str. 2 d.).

8Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 137 straipsnio 3, 5 dalimis, 290-292 straipsniais teismas

Nutarė

9atsisakyti priimti Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Marijampolės skyriaus ieškinį dėl turtinės žalos atlyginimo, pareikšto A. P., ir jį grąžinti padavusiam asmeniui.

10Nutartis neskundžiama ir įsiteisėja nuo priėmimo dienos.

Proceso dalyviai