Byla 2-595-571/2013
Dėl klaidos ištaisymo, rašytinio proceso tvarka

1Marijampolės rajono apylinkės teismo teisėja Vilma Gadiškienė, išnagrinėjusi F.K. M. prašymą dėl klaidos ištaisymo, rašytinio proceso tvarka

Nustatė

2Marijampolės rajono apylinkės teisme gautas F. K. M. prašymas dėl rašymo klaidos ištaisymo, kadangi į sprendimą įrašyta , kad pareiškėjo tėvai K. M. ir A. M. yra mirę bei A. M. buvo atkurto nuosavybės teisės į žemės sklypą, kadangi pareiškėjo tėvai buvo Matulaičiai.

3Prašymas tenkintinas.

4Bylos duomenimis nustatyta, rašant 2013-03-06 sprendimą , jo dėstomojoje dalyje, įsivėlė rašymo klaida ,kadangi pareiškėjo tėvai buvo K. M. ir A. M.. Todėl ši klaida ištaisytina vietos žodžių pareiškėjo tėvai K. M. ir A. M. yra mirę bei A. M. buvo atkurtos nuosavybės teisės į žemės sklypą, įrašytina, kad tėvai K. M. ir A. M., kuriai buvo atkurto nuosavybės teisės į žemės sklypą. Likusioje dalyje sprendimas nekeistina.

5Vadovaujantis LR CPK 276 str. teismas,

Nutarė

6Prašymą tenkinti.

7Ištaisyti 2013-03-06 sprendimo dėstomąją dalį, „ iš pareiškėjo tėvai K. M. ir A. M. yra mirę bei A. M. buvo atkurtos nuosavybės teisės į žemės sklypą“, į „Pareiškėjo tėvai K. M. ir A. M. yra mirę bei A. M. buvo atkurtos nuosavybės teisės į žemės sklypą“.

8Nutarties nuorašus per tris dienas išsiųsti pareiškėjui.

9Nutartis per 7-ias dienas nuo jos nurašo gavimo gali būti skundžiama atskiruoju skundu per Marijampolės rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai