Byla I-94-402/2010

1Kauno apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija, susidedanti iš teisėjų Nataljos Zelionkienės (kolegijos pirmininkės ir pranešėjos), Astos Urbonienės ir Gintaro Čekanausko, sekretoriaujant Daivai Čižinauskienei,

2dalyvaujant atsakovo Kauno miesto savivaldybės atstovei Agnei Surblienei,

3viešame teismo posėdyje nagrinėjo administracinę bylą pagal pareiškėjo uždarosios akcinės bendrovės „YMRS“ skundą dėl sprendimo panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus atsakovui Kauno miesto savivaldybei, trečiajam suinteresuotam asmeniui Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai prie Aplinkos ministerijos ir

Nustatė

5Kauno apygardos administraciniame teisme priimtas pareiškėjos uždarosios akcinės bendrovės „YMRS“ skundas atsakovui Kauno miesto savivaldybei, trečiajam suinteresuotam asmeniui Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai prie aplinkos ministerijos, kuriuo pareiškėja prašo panaikinti Nuolatinės statybos komisijos sprendimą neišduoti statybos leidimo UAB „YMRS“ ir įpareigoti atsakovą išduoti statybos leidimą.

6Į teismo posėdį be svarbių priežasčių neatvyko pareiškėjos uždarosios akcinės bendrovės „YMRS“ atstovai, apie teismo posėdžio vietą ir laiką pranešta įstatymo nustatyta tvarka. Pareiškėja teismui nepateikė jokių duomenų, patvirtinančių svarbias neatvykimo į teismo posėdį priežastis, o teismas nelaiko esant galima išspręsti bylą pagal esančią byloje medžiagą ir apie tai pareiškėjai buvo pranešta (b.l. 127, 146).

7Teismas skundą palieka nenagrinėtą, jeigu suinteresuotas asmuo, kreipęsis į teismą be svarbios priežasties neatvyko į teismo posėdį, o teismas nelaiko esant galima išspręsti bylą pagal esančią byloje medžiagą, apie tai pareiškėjui praneša. Pareiškėjos atstovai be svarbios priežasties į teismo posėdį neatvyko.

8Atsižvelgiant į išdėstytas aplinkybes, skundas paliktinas nenagrinėtu ABTĮ 103 str. 5p. tvarka. Pašalinus sąlygas, kurios buvo pagrindas prašymui palikti nenagrinėtu, pareiškėja vėl gali kreiptis į teismą paduodant skundą bendra tvarka.

9Vadovaudamasi ABTĮ 103 str. 5p., 104 str., teisėjų kolegija

Nutarė

11Pareiškėjos uždarosios akcinės bendrovės „YMRS“ skundą dėl sprendimo panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus atsakovui Kauno miesto savivaldybei, trečiajam suinteresuotam asmeniui Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai prie aplinkos ministerijos palikti nenagrinėtu.

12Nutartis per 7 dienas nuo jos nuorašo gavimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui per Kauno apygardos administracinį teismą.

Proceso dalyviai