Byla 2-3184-413/2011
Dėl skolos ir palūkanų priteisimo

1Kauno apygardos teismo teisėjas Gintautas Koriaginas, teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo civilinę bylą pagal ieškovo bankrutuojančios UAB „Garliavos kasyba“, atstovaujamos bankroto administratoriaus UAB „Bankroto departamentas LT“, ieškinį atsakovei UAB „Adrelsta“ dėl skolos ir palūkanų priteisimo,

Nustatė

2ieškovas BUAB „Garliavos kasyba“, kreipėsi ieškiniu į teismą, prašydamas priteisti iš atsakovo UAB „Adrelsta“ 1 132,59 Lt skolą, 340,76 Lt palūkanas, 8,05 proc. dydžio metines palūkanas už priteistą sumą nuo bylos iškėlimo teisme dienos iki teismo sprendimo visiško įvykdymo bei visas ieškovo turėtas bylinėjimosi išlaidas.

3Kauno apygardos teisme 2011 m. spalio 24 d. gautas ieškovo pareiškimas dėl ieškinio atsisakymo ir bylos nutraukimo. Ieškovas nurodė, kad jam yra žinomos ieškinio atsisakymo bei bylos nutraukimo pasekmės. Atsisakymas nuo ieškinio grindžiamas tuo, kad atsakovė su ieškovu pilnai atsiskaitė.

4Ieškovo pareiškimas priimtinas, o byla nutrauktina.

5Pagal LR CPK 140 straipsnį ieškinį padavęs asmuo turi teisę atsisakyti nuo jo bet kurioje proceso stadijoje. Ieškovas šių reikalavimų nepažeidė, atsisakyme nuo ieškinio nurodė, kad jam žinomos atsisakymo teisinės pasekmės (civilinės bylos nutraukimas, ieškovė praranda teisę kreiptis į teismą dėl ginčo tarp tų pačių šalių dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu). Ieškovo atsisakymas nuo ieškinio imperatyvioms įstatymų normoms ir viešajam interesui neprieštarauja (CPK 42 str. 2 d.).

6Ieškovui atsisakius ieškinio, yra pagrindas bylą nutraukti (CPK 140 straipsnio 1 dalis, CPK 293 straipsnio 4 punktas).

7Teismas, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 140 straipsnio 1 dalimi, 293 straipsnio 4 punktu ir 295 straipsniu,

Nutarė

8Priimti ieškovo bankrutuojančios UAB „Garliavos kasyba“ pareiškimą dėl ieškinio atsisakymo ir bylą nutraukti.

9Nutartis per 7 dienas nuo jos patvirtintos kopijos įteikimo gali būti skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai