Byla B2-827-866/2016
Dėl įmonės pabaigos

1Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Asta Pikelienė, teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi bankrutavusios UAB „Real ranga“ bankroto administratorės G. V. prašymą priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos,

Nustatė

2

3Vilniaus apygardos teismo 2015 m. liepos 29 d. nutartimi UAB „Real Ranga“ iškelta bankroto byla, įmonės administratoriumi paskirta G. V.. Nutartis įsiteisėjo 2015 m. rugpjūčio 11 d.

42015 m. rugsėjo 8 d. nutartimi patvirtinta administravimo išlaidų sąmata iki pirmojo kreditorių susirinkimo.

52015 m. lapkričio 4 d. nutartimi patvirtinti įmonės kreditoriniai reikalavimai.

62016 m. sausio 6 d. nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto. Nutartis įsiteisėjo 2016 m. sausio 19 d.

72016 m. gegužės 12 d. patikslinti kreditoriniai reikalavimai.

8Bankroto administratorius prašo priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos. Bankroto administratorius nurodo, kad įmonė neturi jokio turto ar debitorinių reikalavimų į kuriuos būtų galima nukreipti išieškojimą.

9Prašymas tenkintinas.

10Įmonės administratorius pateikė teismui 2016 m. spalio 13 d. Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Vilniaus rajono agentūros pažymą, kurioje nurodyta, kad agentūra duomenų apie bankrutavusioje UAB „Real Ranga“ sukauptas atliekas ir užterštą dirvožemį ar gruntą neturi. Bankroto administratorius taip pat pateikė likvidacinį balansą ir kreditorių susirinkimo protokolą. Bankroto procedūros baigtos.

11Pagal Įmonių bankroto įstatymo (toliau tekste – ĮBĮ) 32 straipsnio 4 dalį, po to, kai administratorius pateikia teismui likusio turto grąžinimo, nurašymo arba perdavimo aktus ir Aplinkos ministerijos regioninio departamento pažymą, teismas, nagrinėjantis įmonės bankroto bylą, priima sprendimą dėl įmonės pabaigos.

12Įvertinus pateiktus duomenis ir bankroto proceso metu nustatytas aplinkybes konstatuotina, kad ĮBĮ nustatytos įmonės bankroto procedūros iki sprendimo dėl įmonės pabaigos stadijos yra atliktos, todėl vadovaujantis ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalimi, yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos.

13Vadovaudamasis Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsniu, teismas

Nutarė

14prašymą tenkinti.

15Pripažinti BUAB „Real Ranga“ (į. k. 300857868), Vilniaus r. sav. Pakonių k. Paribio g. 3, veiklą pasibaigusia ir išregistruoti ją iš Juridinių asmenų registro.

16Pavesti bankroto administratoriui atlikti veiksmus, numatytus Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 5 dalyje.

17Įpareigoti bankroto administratorių per 3 dienas nuo sprendimo kopijos gavimo dienos, informuoti kreditorius apie priimtą teismo sprendimą, pateikiant teismui tai patvirtinančius įrodymus.

18Sprendimas per trisdešimt dienų nuo priėmimo skundžiamas apeliaciniu skundu Lietuvos apeliaciniam teismui paduodant apeliacinį skundą per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai