Byla B2-29-538/2015
Dėl įmonės veiklos pabaigos UAB „Edija“ bankroto byloje

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Almantas Padvelskis, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs likviduojamos UAB „Edija“ administratorės UAB „Viresita“ įgalioto asmens P. P. prašymą priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos UAB „Edija“ bankroto byloje,

Nustatė

2LUAB „Edija“ administratorės įgaliotas asmuo prašo priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos, šį sprendimą priimti nepaskirsčius lėšų nerastiems darbuotojams arba leisti minėtas lėšas pervesti į teismo depozitinę sąskaitą. Nurodė, kad per likvidavimo laikotarpį buvo užbaigtos įmonės bankroto ir likvidavimo procedūros, nerealizuotas turtas nurašytas ir sudarytas likvidacinis balansas. 2014-08-18 vykęs kreditorių komitetas priėmė sprendimą įpareigoti administratorių kreiptis į teismą su prašymu priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos.

3Prašymas tenkintinas.

4Klaipėdos apygardos teismo 2009-09-30 nutartimi UAB „Edija“ iškelta bankroto byla, jos administratore paskirta UAB „Viresita“ ir 2011-02-01 teismo nutartimi BUAB „Edija“ pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto. 2014-08-18 įvykusio BUAB „Edija“ kreditorių komiteto posėdžio metu buvo nutarta patvirtinti administratoriaus ataskaitą, turto nurašymo aktą, likvidacinį balansą ir įpareigoti administratorių kreiptis į teismą priimti sprendimą dėl BUAB „Edija“ veiklos pabaigos. Administratorės įgaliotas asmuo pateikė teismui turto nurašymo aktą ir likvidacinį balansą, iš kurio matyti, kad įmonė turto neturi, bei pateikė Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Kretingos rajono agentūros pažymą, kurioje nurodyta, kad Kretingos rajono agentūra BUAB „Edija“ išregistravimui neprieštarauja. Atsižvelgiant į tai, yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos (Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 31 straipsnio 8 punktas, 32 straipsnio 4 dalis).

5Administratorės įgalioto asmens prašymas leisti nepaskirstytas lėšas nerastiems darbuotojams pervesti į teismo depozitinę sąskaitą negali būti tenkinamas, nes to nenumato įstatymas. Sprendimas dėl įmonės veiklos pabaigos priimtinas nepaskirsčius šių lėšų ir tvirtintini likę nepatenkinti LUAB „Edija“ kreditorių finansiniai reikalavimai (Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 26 straipsnio 1 dalis).

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 270 straipsniu, teismas

Nutarė

7pripažinti, kad LUAB „Edija“, įmonės kodas 164112027, buveinės adresas Vytauto g. 137, Kretinga, veikla pasibaigė.

8Patvirtinti likusius nepatenkintus LUAB „Edija“ kreditorių finansinius reikalavimus:

  1. Pirmos eilės (darbuotojų) finansiniai reikalavimai:
Eil.Darbuotojo (kreditoriaus)Darbo užmok.PalūkanosReikalavimas
nr.(be mokesčių)netesybosviso
1A. B.13570,02013570,02
2N. M.45429,91045429,91
3R. J.15562,06015562,06
4I. K.1910,2401910,24
5P. U.9041,7309041,73
6V. V.15659,62015659,62
7V. L.10601,15010601,15
8D. B.510,810510,81
9L. R.5153,105153,1
10M. K.5675,101865,307540,40
11L. V.995,853641,734637,58
12D. L.1196,986815,388012,36
13J. K.2193,7810449,1412642,92
14S. R.13197,372458,7815656,15
15A. B.6332,4006332,4
16J. S.1157,118246,639403,74
17R. L.1264,9901264,99
18J. P.2905,2402905,24
19A. S.3439,4503439,45
20P. Ž.7825,607825,6
21A. B.2625,8568,033193,83
22V. V. P.1279,34457,711737,05
23L. B.16068,33016068,33
24P. B.3878,8403878,84
25G. B.3953,8903953,89
26P. B.2111,84442,322554,16
27Z. J.2251,1202251,12
28V. J.1416,57420,371836,94
29R. J.2884,6502884,65
30R. K.5764,87757,516522,38
31J. M.6722,6006722,60
32P G. P.567,10567,1
33J. S.4216,61844,105060,71
34D. T.1558,9201558,92
35S. T.6702,2306702,23
36A. V.1974,8701974,87
37B. Ž.393,14653,131046,27
38A. B.2795,702795,7
39J. Ž.1468,54667,562136,1
40S. O.5811,2705811,27
41P. P.2314,67536,792851,46
42M. P.1619,551434,333053,88
43S. B.2793,2902793,29
44E. M.2507,3902507,39
45V. B.1397,2401397,24
46S. I.4060,9304060,93
47P. K.1234,2501234,25
48J. Š.2763,44475,723239,16
49V. V.1602,4401602,44
50A. N.1514,1101514,11
51V. P.1515,2601515,26
52S. S.780,00447,131227,13
53V. C.2365,1202365,12
54M. K.1830,71674,772505,48
55S. L.3325,4603325,46
56A. B.2000,1202000,12
57Z. S.307,312571,542878,85
58V. T.2823,802823,8
59A. S.8699,4908699,49
60V. Z.3008,8703008,87
61V. L.3182,8103182,81
62A. J.406,141107,011513,15
63A. R.2705,211876,374581,58
64Z. D.828,721655,172483,89
65V. B.1438,7501438,75
66V. Z.3910,0703910,07
67A. K.541,280541,28
68A. N.1248,9801248,98
69A. M.637,303224,173861,47
70A. N.2093,59513,762607,35
71J. K.558,770558,77
72V. P.5101,4614606561,46
73G. D.1161,0801161,08
74V. K.1491,9801491,98
75A. B.1479,491064,462543,95
76S. V.1233,84812,162046
77N. K.1068,633041,144109,77
78A. V.740,511497,832238,34
79P. P.773,25752,171525,42
80M. K.628,322369,452997,77
81A. R.3361,6203361,62
82M. M.3476,1503476,15
83A. Š.4470,351715,456185,8
84D. S.4985,681611,046596,72
85P. V.99,142064,172163,31
86A. P.1491,18935,212426,39
87G. G.2221,86617,552839,41
88R. K.1675,0501675,05
89E. M.2553,1102553,11
90A. A.676,290676,29
91A. B.939,590939,59
92E. N.1425,75491,691917,44
93D. P.1729,76893,152622,91
94V. N.138,000138,00
95T. R.1898,85986,342885,19
96S. B.915,761751,272667,03
97R. V.299,88665,90965,78
98G. P.504,5456,00960,5
99V. N.1645,711222,352868,06
100T. N.1267,41118,062385,46
101A. L.286,35694,86981,21
102A. Š.1782,92139,433922,33
103G. B. G.201,36833,331034,69
104E. J.138,921628,571767,49
105D. M.574,281083,291657,57
106P. U.205,5934,801140,3
107A. G.5874,431210,727085,15
 Pirmos eilės kreditorių reikalavimų iš viso 362601,7486854,84449456,58
      
           2.    Antros eilės finansiniai reikalavimai:
Eil.KreditoriusMokesčiųPalūkanosReikalavimas
nr.skolanetesybosviso
1VĮ Turto bankas 779513,9928192,99807706,98
2Sodra Kretingos skyrius443645,1213047,75456793,38
 Antros eilės kreditorių reikalavimų iš viso1223159,1141240,741264500,36
      
  1. Trečios eilės (kitų kreditorių) finansiniai reikalavimai:
Eil.KreditoriusPrekės,PalūkanosReikalavimas
nr.  paslaugosnetesybosviso
1IĮ Autotechas397,90 397,90
2UAB Limarė9358,033368,8912.726,92
3UAB Atsis866,00 866,00
4UAB Aidera31853,92 31.853,92
5AG Projektai44531,70876,4345.408,13
6R. R. firma "Autokamera"9266,002218,0011.484,00
7UAB Avižieniai2134,49 2.134,49
8BUAB Akruksas114215,11 114.215,11
9A.J. N. inžinerinė konsultacinė firma1500,00 1.500,00
10UAB Alveta473,11 473,11
11Algrima R. Č. komercinė firma1801,21123,041.924,25
12A. J. P.190,80 190,80
13A. R. V. kontora3095,00 3.095,00
14UAB Bitė Lietuva11152,93 11.152,93
15B. D. įmonė512,70 512,70
16UAB Cramo16080,69782,6416.863,33
17UAB Consena1683,85 1.683,85
18Coface A. K. AG Lietuvos filialas22004,43 22.004,43
19UAB Doka Lietuva68369,84 68.369,84
20UAB Dauda3015,85 3.015,85
21UAB Dvarkiemis13774,40 13.774,40
22UAB Ekskomisarų biuras135693,432110,54137.803,97
23UAB Elektrovatas220042,03 220.042,03
24UAB Ela Container Lietuva2330,58782,533.113,11
25E. J. J. 82206,89 82.206,89
26Irola R. G. individuali įmonė1395,20446,461.841,66
27Interinfo Lietuva1428,00 1.428,00
28UAB Intrac Lietuva1432,22 1.432,22
29UAB Inkomsta54722 54.722,00
30Igis I. K. firma267,37 267,37
31UAB Jareda2704,20 2.704,20
32UAB JV Komunikacijos46194,24 46.194,24
33UAB Hokla1306,06 1.306,06
34UAB Flamanda881,51322,631.204,14
35UAB Gairana3465,04 3.465,04
36UAB Garant1606,50 1.606,50
37UAB Glomera2149,02 2.149,02
38UAB Gitana10852,36 10.852,36
39UAB Geotechnikos grupė90000,00 90.000,00
40UAB GR grupė1457,81 1.457,81
41UAB Ginestra9905,961820,0911.726,05
42UAB Gausoja5000,00 5.000,00
43Kopa A. R. ŪKĮ26065,83 26.065,83
44UAB Kurt Koenig statybinės mašinos1394,86 1.394,86
45UAB Klaipėdos vanduo37,2611,3048,56
46UAB Kretingos vandenys1272,31511,901.784,21
47UAB Klaipėdos kooperacijos prekyba2876,45406,643.283,09
48UAB Kretingos autobusų parkas22949,33 22.949,33
49UAB Klaipėdos energija404,2819,92424,20
50SĮ Kretingos komunalininkas4068,01 4.068,01
51UAB Kretingos šilumos tinklai422,45 422,45
52AB Klaipėdos kranai restruktūrizuojama57184,594324,0561.508,64
53UAB Kretingos smagratis3282,72 3.282,72
54Kretingos savivaldybė6435,1424,246.859,34
55UAB Krantona357,00 357,00
56UAB Lakis ir Ko2420,02600,163.020,18
57UAB Lindstrom31006,63 31.006,63
58UAB Litagros prekyba208,007,28215,28
59UAB Lemminkainen Lietuva Klaipėdos filialas19005,05 19.005,05
60UAB Liselis23419,851910,9625.330,81
61UAB Lanlita48820,00 48.820,00
62UAB Lietuva Statoil5754,18 5.754,18
63AB Lietuvos pašto Klaipėdos filialas550,84 550,84
64L. M. (individuali veikla)297,50 297,50
65UAB Mažeikių strėlė4629,70 4.629,70
66UAB Mastermann2845,30 2.845,30
67UAB Memel Invest4298,63 4.298,63
68M. M. individuali įmonė1537,96 1.537,96
69UAB Melesta13664,124587,3018.251,42
70UAB Metalo prekyba46114,8616601,3562.716,21
71UAB Manuli fluiconnecto74,47 74,47
72UAB Mūsų namas1757,95 1.757,95
73UAB Mirigita114411,06 114.411,06
74N. V. J. M.1334,00 1.334,00
75UAB Nektonas ir Ko8678,79 8.678,79
76UAB Orviga6224,73 6.224,73
77UAB Paslauga Tau368,02 368,02
78UAB Perdanga89861,39 89.861,39
79UAB Pajūrio garantas4744 4.744,00
80UAB Peri12632,10 12.632,10
81UAB Profiksas2761,99 2.761,99
82UAB Pajūrio auditas681,90 681,90
83UAB DK PZU Lietuva4343,91 4.343,91
84UAB Pajūrio sauga27562,1810011,5937.573,77
85UAB Ribenos prekyba9328,621007,4910.336,11
86UAB Ramirent22917,141496,4824.413,62
87UAB Reismusas7806,67 7.806,67
88UAB S.K.S.131,70 131,70
89UAB Solorina1191,32 1.191,32
90UAB Sabelijos prekyba508,37 508,37
91UAB Slo329,61 329,61
92UAB Stakreta1212,20119,071.331,27
93UAB Spalvų šokis4130,97316,224.447,19
94UAB Steda2336,43 2.336,43
95UAB Statybų gausa7106,23 7.106,23
96UAB Sinerta239,00 239,00
97S. L. individuali įmonė1785,00 1.785,00
98UAB Sidonos statybinės medžiagos10292,003705,1313.997,13
99UAB Sistela1190,00 1.190,00
100UAB Statransa35562,73 35.562,73
101UAB Sidabrinė srovė2549,00 2.549,00
102UAB Siampeksas ir Co378,97 378,97
103UAB Serpantinas108,81 108,81
104Selsa IĮ Statybos firma17659015893,1192.483,10
105UAB Sigromas145420,29 145.420,29
106UAB Strėlė logistics6090,43 6.090,43
107VŠĮ Technikos priežiūros tarnyba396,27 396,27
108AB Teo LT27111,57 27.111,57
109UAB Tex-color Vilnius14144,92 14.144,92
110UAB Toi-toi sanitarinės sistemos5215,67 5.215,67
111UAB Uostamiesčio ekspertizė3266,002185,825.451,82
112UAB Vitės valdos419,06 419,06
113BUAB Vaineta60928,62 60.928,62
114UAB Veolia Environmental Services Klaipėda (Cleanaway Klaipėda)10824,72 10.824,72
115UAB Vilpra293486,00 293.486,00
116V. M. individuali įmonė2665,00 2.665,00
117UAB Vakarų Doleta139686,20 139.686,20
118Vilniaus Gedimino technikos universitetas418,00 418,00
119UAB Vijoris474,00 474,00
120UAB Vilrufas6144,87 6.144,87
121UAB Wurth Lietuva280,48 280,48
122UAB Witraktor2796,39 2.796,39
123IĮ Žemkasa856,80 856,80
124AB DnB NORD bankas35551,3665327,29100.878,65
125UAB Parex faktoringas ir lizingas7647,083554,1711.201,25
126V. Z.400,00 400,00
127UAB R2K Grupė218327,00 218.327,00
128D. M. 270063,27 270.063,27
129UAB G4S Lietuva 732,29 732,29
130UAB Žvejų rezidencija 1582773,10 1.582.773,10
131UAB Danės vartai 244411,40 244.411,40
132UAB Karmo 50040,00 50.040,00
133B. S. IĮ 6501,76 6.501,76
134AB DnB bankas 279761,2232152,18311.913,40
135UAB "Skulas" 26717,89 26.717,89
136UAB "Kleta" 57541,6 57.541,60
 Trečios eilės finansinių reikalavimų iš viso5.424.865,73178.024,895.602.890,62
 Finansinių reikalavimų iš viso7.010.626,58306.120,477.316.847,56

9Administratorės UAB „Virseta“ įgalioto asmens prašymą leisti nepaskirstytas lėšas nerastiems darbuotojams pervesti į teismo depozitinę sąskaitą atmesti.

10Sprendimas per 30 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai