Byla e2-4126-603/2016
Dėl ieškinio atsisakymo

1Vilniaus apygardos teismo teisėja Loreta Bujokaitė, rašytinio proceso tvarka spręsdama ieškovo BUAB ,,Vigoss“ prašymą dėl ieškinio atsisakymo,

Nustatė

2Vilniaus apygardos teismui pateiktas ieškovo BUAB ,,Vigoss“ pareiškimas dėl ieškinio reikalavimų atsisakymo, kuriame nurodoma, jog ieškovas atsisako ieškinio atsakovams S. A. T. ir I. T. dėl sandorio pripažinimo negaliojančiu ir prašo nutraukti civilinę bylą. Ieškovas nurodo, kad jam yra žinomos ieškinio atsisakymo pasekmės.

3Prašymas tenkintinas.

4Bet kurioje proceso stadijoje ieškovas, kreipęsis į teismą, turi teisę raštu ar žodžiu pareikšti teismui, kad jis atsisako nuo ieškinio. Ieškovo atsisakymas nuo ieškinio atsakovams S. A. T. ir I. T. priimtinas, civilinė byla nutrauktina (CPK 140 str. 1 d., 293 str. 4 p.).

5Teismas, vadovaudamasis išdėstytais teiginiais ir CPK 290-292 str.,

Nutarė

6Priimti ieškovo BUAB ,,Vigoss“ atsisakymą nuo ieškinio atsakovams S. A. T. ir I. T. dėl sandorio nuginčijimo ir civilinę bylą Nr. e2-4126-603/2016 nutraukti.

7Nutartis per septynias dienas nuo nutarties patvirtintos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos apeliaciniam teismui per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai