Byla I-109-283/2012
Dėl vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą priteisimo

1Panevėžio apygardos administracinis teismas, pirmininkaujant teisėjai Dalytei Zlatkuvienei, sekretoriaujant Kristinai Jėčiuvienei, viešame teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka nagrinėdamas administracinę bylą pagal pareiškėjos Kėdainių rajono savivaldybės administracijos prašymą atsakovams A.B. ir D.B. dėl vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą priteisimo,

Nustatė

2pareiškėja Kėdainių rajono savivaldybės administracija kreipėsi į administracinį teismą, prašydama priteisti iš A.B. ir D.B. 276,00 Lt vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą, apskaičiuotos už laikotarpį nuo 2006 m. sausio 1 d. iki 2010 m. gruodžio 31 d., bei turėtas bylinėjimosi išlaidas (b. l. 2-4).

3Kėdainių rajono savivaldybės administracija 2012 m. sausio 30 d. teismui pateikė prašymą, kuriuo pareiškėja atsisako nuo savo skundo ir prašo administracinę bylą nutraukti, nurodydama, jog atsakovai gera valia sumokėjo visą prašomą priteisti sumą, todėl ginčo tarp šalių nebeliko ir ginčą spręsti teisme netikslinga. Taip pat pareiškėja patvirtino, kad jai yra žinomos Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo 102 straipsnyje nurodytos bylos nutraukimo pasekmės (b. l. 34).

4Kėdainių rajono savivaldybės administracija, žinodama apie pasekmes, kylančias dėl bylos nutraukimo, atsisakydama nuo skundo, laisva valia ir savo nuožiūra naudojasi procesine teise, numatyta Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo 52 straipsnyje, teismui prašymą pasirašė įgaliotas pareiškėjos atstovas.

5Esant nurodytoms aplinkybėms, pareiškėjos atsisakymas nuo skundo priimtinas, o administracinė byla pagal Kėdainių rajono savivaldybės administracijos skundą atsakovams A.B. ir D.B. dėl vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą priteisimo nutrauktina (Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo 101 straipsnio 1 dalies 3 punktas).

6Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo 101 straipsnio 1 dalies 3 punktu, 102 straipsnio 1 ir 2 dalimis, 105, 106 ir 149 straipsniais,

Nutarė

7priimti pareiškėjos Kėdainių rajono savivaldybės administracijos atsisakymą nuo skundo atsakovams A.B. ir D.B. dėl vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą priteisimo ir administracinę bylą Nr. I-109-283-2012 nutraukti.

8Nutartis per 7 dienas atskiruoju skundu gali būti skundžiama Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui per Panevėžio apygardos administracinį teismą.

Proceso dalyviai
Ryšiai