Byla I-508-163/2009
Dėl sprendimo panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus

1Klaipėdos apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija, susidedanti iš teisėjų Alonos Romanovienės (kolegijos pirmininkė ir pranešėja), Eglės Kiaurakytės, Laimutės Jokubaukaitės, sekretoriaujant Vaidai Vasiliauskaitei, dalyvaujant pareiškėjo M. G. atstovui R. Z., atsakovo atstovui Egidijui Šakaliui, viešame teismo posėdyje administracinėje byloje pagal pareiškėjo M. G. skundą atsakovui VĮ Registrų centras Klaipėdos filialas, trečiajam suinteresuotajam asmeniui VĮ Registrų centras dėl sprendimo panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus,

Nustatė

2Pareiškėjas M. G. skundu prašo panaikinti atsakovo VĮ Registrų centras Klaipėdos filialo 2009-08-27 sprendimą Nr.2050/08-S-439 ir įpareigoti atsakovą įregistruoti pareiškėjui priklausančio žemės sklypo (unikalus numeris ( - )) kadastro duomenis, nustatant, kad šio žemės sklypo paskirtis-kita, naudojimo būdas – gyvenamoji teritorija pagal UAB „Georamas“ sudarytą žemės sklypo Pažvelskio k., Klaipėdos rajone kadastrinių matavimų bylą. Nurodo, kad nekilnojamojo daikto įrašymo į nekilnojamojo turto kadastrą pakeitimo dokumentai inter alia yra teismo sprendimas, nutartis, nutarimas, nuosprendis. Atsakovui kartu su prašymu pakeisti žemės sklypo kadastrinius duomenis, buvo pateikta kadastro duomenų byla, suderinta teisės aktų nustatyta tvarka ir teismo sprendimas dėl juridinę reikšmę turinčio fakto nustatymo, todėl ginčijamas sprendimas yra nepagrįstas ir neteisėtas.

3Teismo posėdžio metu pareiškėjo atstovas R. Z. pateikė prašymą, kuriuo jis atsisako nuo skundo ir prašo nutraukti administracinę bylą. Nurodo, kad atsisakymo nuo skundo pasekmės jam žinomos ( b.l. 43).

4Atsakovo atstovas neprieštarauja, kad byla būtų nutraukta.

5Iš byloje esančios pavedimo sutarties matyti, kad M. G. atstovas R. Z. turi teisę visiškai ar iš dalies atsisakyti skundo reikalavimų, todėl prašymas yra priimamas (b.l.21).

6LR ABTĮ 101straipsnio 1dalyje numatyti atvejai kada teismas nutraukia bylą. Vienas iš bylos nutraukimo pagrindų yra jeigu pareiškėjas atsisako skundo.

7Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos ABTĮ 101 straipsnio 1 dalies 3 punktu, 102 straipsniu,

Nutarė

8Bylą nutraukti.

9Nutartis per 7 dienas gali būti skundžiama Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui atskiruoju skundu, paduodant skundą Klaipėdos apygardos administraciniam teismui.

Proceso dalyviai