Byla 2-596-233/2011
Dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu ir santuokos nutraukimo pasekmių sutarties patvirtinimo pagal pareiškėjų R. G. ir L. G. prašymą

1Rokiškio rajono apylinkės teismo teisėja Irena Stulgienė, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo civilinę bylą dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu ir santuokos nutraukimo pasekmių sutarties patvirtinimo pagal pareiškėjų R. G. ir L. G. prašymą ir

Nustatė

2Rokiškio rajono apylinkės teismo 2011 04 19 nutartimi pareiškėjams buvo nustatytas terminas trūkumams, paaiškėjusiems po bylos iškėlimo teisme, pašalinti iki 2011 05 02 ir išaiškintos teismo nutartyje nurodytų trūkumų neištaisymo teisinės pasekmes.

3Teismo nustatytu terminu pareiškėjai minėtoje teismo nutartyje nurodytų trūkumų nepašalino, todėl pateiktas pareiškėjų prašymas paliktinas nenagrinėtu(LR CPK 296str.2d.).

4Priteistina iš pareiškėjų R. G. ir L. G. po 7,60Lt iš kiekvieno teismo turėtų bylinėjimosi išlaidų, susijusių su procesinių dokumentų įteikimu, valstybei(LR CPK 88str.1d.3p.).

5Vadovaudamasis išdėstytu ir LR 290str., 296str.2d. teismas

Nutarė

6pareiškėjų R. G. ir L. G. prašymą palikti nenagrinėtu .

7Priteisti iš pareiškėjų R. G., a.k( - ) gyv. ( - ) ir L. G., a.k( - ) gyv. ( - ) po 7,60 Lt iš kiekvieno bylinėjimosi išlaidų valstybei. Priteistas išlaidas valstybei sumokėti į Valstybinės mokesčių inspekcijos (įm.kodas 188659752 sąskaitą Nr.( - ) “Swedbank”, AB , įmokos kodas 5660, mokėjimą patvirtinantį dokumentą pateikti į Rokiškio rajono apylinkės teismo raštinę (Respublikos 82, Rokiškio m.).

8Įsiteisėjusios teismo nutarties nuorašą ne vėliau kaip per 3 dienas nuo jos įsiteisėjimo dienos išsiųsti VĮ Regitra, VĮ registrų centras, Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Rokiškio žemėtvarkos skyriui.

9Nutartis per 7 dienas nuo nutarties nuorašo įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Panevėžio apygardos teismui per Rokiškio rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai