Byla B2-6434-881/2012
Dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB „Uktrada“ priėmimo klausimą

1Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Vilija Mikuckienė, rašytinio proceso tvarka spręsdama ieškovo UAB „Skolų departamentas“ pareiškimo dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB „Uktrada“ priėmimo klausimą,

Nustatė

2ieškovas UAB „Skolų departamentas“ kreipėsi į teismą su pareiškimu dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB „Uktrada“.

3Pareiškimą atsisakoma priimti.

4Lietuvos teismų informacinės sistemos (LITEKO) duomenimis, Vilniaus apygardos teismas 2012 m. birželio 20 d. nutartimi UAB „Uktrada“ iškėlė bankroto bylą (c. b. B2-1448-881/2012). Ši nutartis įsiteisėjo 2012 m. spalio 25 d. Esant šioms aplinkybėms, ieškovo UAB „Skolų departamentas“ pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB „Uktrada“ atsisakoma priimti, nes klausimas dėl bankroto bylos iškėlimo įmonei jau yra išspręstas (CPK 3 str. 6 d. ir 137 str. 2 d. 4 p.).

5Teismas išaiškina ieškovui, kad norėdamas būti įtrauktas į UAB „Uktrada“ kreditorių sąrašą, ieškovas turėtų kreiptis į atsakovo bankroto administratorių UAB „Verslo valdymo ir restruktūrizacijos centras“.

6Vadovaudamasis CPK 137 straipsnio 2 dalies 4 punktu, 290-291 straipsniais, teismas

Nutarė

7atsisakyti priimti ieškovo UAB „Skolų departamentas“ pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB „Uktrada“.

8Nutartis per septynias dienas nuo nutarties patvirtintos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui, atskirąjį skundą paduodant per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai