Byla B2-239-265/2018
Dėl įmonės veiklos pabaigos

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Alvydas Žerlauskas, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs bankrutavusios UAB „Gondalga“ administratorės R. K. IĮ prašymą dėl įmonės veiklos pabaigos,

Nustatė

2

  1. Klaipėdos apygardos teismo 2016-03-21 nutartimi UAB „Gondalga“ iškelta bankroto byla, bankroto administratore paskirta R. K.. 2016-07-01 nutartimi patvirtintas įmonės kreditorių sąrašas ir jų finansiniai reikalavimai, įmonei taikytas supaprastintas bankroto procesas. 2016-09-28 įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto.
  2. Bankrutavusios UAB „Gondalga“ administratorė prašo priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos. Prašyme nurodė, kad baigti visi darbai, susiję su įmonės likvidavimo procedūra.
  3. Kreditoriams apie teismo posėdį dėl įmonės veikos pabaigos pranešta viešo paskelbimo būdu.
Prašymas tenkintinas.
  1. Iš bankrutavusios įmonės administratorės prašyme nurodytų aplinkybių, balanso, likvidavimo akto matyti, kad įmonė turto neturi, negali atsiskaityti su kreditoriais. Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Plungės rajono agentūra įmonei jokių pretenzijų nereiškia, todėl yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos (Įmonių bankroto įstatymo 32 str. 4 d.).

3Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 263–270 straipsniais, teismas

Nutarė

4pripažinti, kad bankrutavusios UAB „Gondalga“, įmonės kodas 300571105, adresas Kulių g. 74, Varkalių k., Plungės r., veikla pasibaigė.

5Sprendimas per trisdešimt dienų nuo jo priėmimo dienos apeliaciniu skundu gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai