Byla 2-6614-793/2011
Dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo

1Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėjas Petras Mineikis, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs ieškovės UAB „Lamberta“ prašymą dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo,

Nustatė

2ieškovė UAB „Lamberta“ kreipėsi į teismą su ieškiniu, prašydama priteisti iš atsakovo L. A. 2062,52 Lt skolos už karštą vandenį, šildymą ir šildymo sistemos eksploatavimo paslaugas bei 330,94 Lt bylinėjimosi išlaidų. Ieškovė teismo sprendimo įvykdymo užtikrinimui prašo taikyti laikinąsias apsaugos priemones – areštuoti atsakovo kilnojamąjį arba nekilnojamąjį turtą, pinigines lėšas ar turtines teises, priklausančias atsakovui ir esančias pas atsakovą ar trečiuosius asmenis, ieškinio sumos ribose.

3Prašymas netenkintinas.

4Ieškovė nenurodė jokių motyvų ir nepateikė įrodymų, kurių pagrindu būtų galima konstatuoti, jog yra reali grėsmė, kad teismo sprendimo įvykdymas gali pasunkėti arba pasidaryti nebeįmanomas ir todėl būtų būtina taikyti laikinąsias apsaugos priemones. Esant tokioms aplinkybėms, prašymas dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo netenkintinas.

5Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 148 str., 151 str., 290 str., 291 str.,

Nutarė

6netenkinti ieškovės UAB „Lamberta“ prašymo dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo.

7Nutartis per septynias dienas nuo nutarties nuorašo įteikimo dienos atskiruoju skundu gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui per Klaipėdos miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai