Byla 2-3116-883/2015
Dėl darytina išvada, kad ieškovas jo paties iniciatyva pradėtam procesui yra abejingas. Per teismo nustatytą terminą ieškovui neįvykdžius teismo įpareigojimų ir nepašalinus ieškinio trūkumų, ieškinys laikytinas nepaduotu ir grąžintinas pareiškėjui (CPK 115 straipsnio 3 dalis)

1Šiaulių apylinkės teismo teisėja Irena Stasiūnienė, spręsdama ieškovo UAB „Lietuvos dujų tiekimas“ ieškinio atsakovui B. A. priėmimo klausimą, rašytinio proceso tvarka

Nustatė

2Teisme gautas ieškovo UAB „Lietuvos dujų tiekimas“ ieškinys, kuriuo ieškovas prašo priteisti iš atsakovo B. A., a. k. ( - ) 34,94 Eur skolos už suvartotas gamtines dujas, 20 Eur žyminio mokesčio ir procesines palūkanas.

32015-03-10 nutartimi ieškovui UAB „Lietuvos dujų tiekimas“ nustatytas terminas iki 2015-03-20 pašalinti nutartyje nurodytus trūkumus: nurodyti 2009 m. mirusio B. A. teisių ir pareigų perėmėjus, išaiškinta, kad per nustatytą terminą trūkumų nepašalinus, ieškinys bus laikomas nepaduotu ir grąžintas ieškovui.

4Nutartis ieškovui įteikta 2015-03-12, tačiau ieškinio trūkumai neištaisyti.

5Teismas konstatuoja, jog ieškovas per nustatytą procesinį terminą trūkumų nepašalino, teismui nepateikė jokio prašymo, t.y., net nebandė šalinti nurodytus trūkumus, todėl darytina išvada, kad ieškovas jo paties iniciatyva pradėtam procesui yra abejingas. Per teismo nustatytą terminą ieškovui neįvykdžius teismo įpareigojimų ir nepašalinus ieškinio trūkumų, ieškinys laikytinas nepaduotu ir grąžintinas pareiškėjui (CPK 115 straipsnio 3 dalis).

6Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Civilinio proceso kodekso 115 str. 3 d., 290-291 str.,

Nutarė

7Ieškinį laikyti nepaduotu ir jį grąžinti pareiškėjui.

8Nutartis per septynias dienas gali būti skundžiama atskiruoju skundu Šiaulių apygardos teismui, skundą paduodant Šiaulių apylinkės teisme.

Proceso dalyviai