Byla 2KT-32/2011

1Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkė Alma Urbanavičienė, spręsdama ieškovo Lietuvos kariuomenės atsiliepimo į atskirąjį skundą priėmimo klausimą,

Nustatė

2Vilniaus apygardos teisme 2011 m. lapkričio 3 d. gautas ieškovo Lietuvos kariuomenės atsiliepimas į atsakovo UFMAB „Diskontas“ atskirąjį skundą dėl Zarasų rajono apylinkės teismo 2011 m. spalio 5 d. nutarties, priimtos civilinėje byloje Nr.2-1286-731/2011.

3Atsiliepimą į atskirąjį skundą atsisakytina priimti Vilniaus apygardos teisme.

4Atsižvelgiant į tai, kad pagal Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 335 straipsnio antrąją dalį atsiliepimas į atskirąjį skundą turi būti pateikiamas pirmosios instancijos teismui, ieškovo Lietuvos kariuomenės atsiliepimą į atsakovo UFMAB „Diskontas“ atskirąjį skundą dėl Zarasų rajono apylinkės teismo 2011 m. spalio 5 d. nutarties atsisakytina priimti Vilniaus apygardos teisme ir jis grąžintinas jį padavusiam asmeniui (CPK 115 str. 6 d.). Ieškovui išaiškintina, kad ši nutartis neužkerta jam kelio atsiliepimą į atskirąjį skundą pateikti Zarasų rajono apylinkės teismui.

5Civilinių bylų skyriaus pirmininkė, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 115 straipsnio šeštąja dalimi,

Nutarė

6Atsisakyti priimti ieškovo Lietuvos kariuomenės atsiliepimą į atsakovo UFMAB „Diskontas“ atskirąjį skundą dėl Zarasų rajono apylinkės teismo 2011 m. spalio 5 d. nutarties ir grąžinti atsiliepimą jį padavusiam asmeniui.

7Išaiškinti ieškovui, kad atsiliepimą į atskirąjį skundą jis turi pateikti Zarasų rajono apylinkės teismui.

8Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai
Ryšiai