Byla 2VP-507-384/2016
Dėl turto dalies ir naudojimosi nekilnojamaisiais tvarkos nustatymo,-

1Jurbarko rajono apylinkės teismo teisėjas Saulius Mikšys, rašytinio proceso tvarka susipažinęs su UAB „Kauno dujotiekio statyba“ pareiškimu suinteresuotiems asmenims E. Ž., I. Ž., UAB „General Financing“, M. J., antstolei N.Genutienei dėl turto dalies ir naudojimosi nekilnojamaisiais tvarkos nustatymo,-

Nustatė

2Jurbarko rajono apylinkės teisme gautas UAB „Kauno dujotiekio statyba“ pareiškimas suinteresuotiems asmenims E. Ž., I. Ž., UAB „General Financing“, M. J.,antstolei N.Genutienei dėl turto dalies ir naudojimosi nekilnojamaisiais tvarkos nustatymo. Iš byloje esančios medžiagos matosi, kad E. Ž. yra UAB „Kauno dujotiekio statyba“ skolininkas. Vykdomoji byla yra antstolės N.Genutienės žinioje. Antstolė negali vykdyti išieškojimo, nes nenustatyta skolininko E. Ž. turimo turto dalis. 2016-02-22 antstolė pasiūlė kreiptis išieškotojams į teismą dėl skolininko turto dalies nustatymo.2016-03-17 teisme gautas UAB „Kauno dujotiekio statyba“ pareiškimas dėl skolininko E. Ž. turto dalies nustatymo, tačiau tuo pačiu pareiškimu pareiškėja prašo nustatyti ir naudojimosi nekilnojamais daiktais tvarką. UAB „Kauno dujotiekio statybą“ nekilnojamojo turto savininkai neįgaliojo kreiptis į teismą dėl naudojimosi tvarkos nekilnojamuoju turtu tvarkos nustatymo, todėl pareiškimą atsisakytina priimti.

3Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 137 str.2d.8p.,teisėjas,-

Nutarė

4Atsisakyti priimti UAB „Kauno dujotiekio statyba“ pareiškimą suinteresuotiems asmenims E. Ž., I. Ž., UAB „General Financing“, M. J., antstolei N.Genutienei dėl turto dalies ir naudojimosi nekilnojamaisiais tvarkos nustatymo. Paaiškinti UAB „Kauno dujotiekio statyba“, kad ji į teismą gali tik dėl skolininko turto dalies nustatymo.

5Nutarties nuorašą nedelsiant išsiųsti pareiškėjai.

6Nutartis per 7 dienas gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Jurbarko rajono apylinkės teismą nuo nutarties nuorašo gavimo dienos.

Proceso dalyviai