Byla 2-699-42/2007
Dėl nuomos sutarties pripažinimo negaliojančia

1Kauno apygardos teismo teisėjas Antanas Burdulis, sekretoriaujant Rasmai Rinkūnaitei, dalyvaujant ieškovo uždarosios akcinės bendrovės “Justema ir Ko“ atstovams administratoriui Giedriui Adomavičiui ir advokatei Jurgitai Spaičienei, atsakovų Jurbarko rajono savivaldybės atstovei Rūtai Vasiliauskienei, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos atstovui Albertui Mikštui, trečiojo asmens Valstybės turto fondo atstovei Eglei Gudonienei viešame teismo posėdyje nagrinėjo civilinę bylą pagal ieškovo UAB “Justema ir Ko“ ieškinį atsakovams Jurbarko rajono savivaldybei, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklai, tretysis asmuo Valstybės turto fondas dėl nuomos sutarties pripažinimo negaliojančia ir

Nustatė

2

3Ieškovas prašė pripažinti iš dalies negaliojančia 2002-10-01 sutartį Nr.3N-002 dėl „Praktinių užsiėmimo korpuso“ ( - ) nuomos ir priteisti iš Jurbarko savivaldybės ieškovui 66544 Lt.

4Šalys nutarė baigti bylą taikos sutartimi, kurią prašo patvirtinti.

5Šalių prašymas patvirtinti taikos sutartį bei taikos sutarties sąlygos imperatyvioms įstatymų nuostatoms ar viešajam interesui neprieštarauja, bylos nutraukimo pasekmės šalims žinomos, todėl taikos sutartis patvirtintina ir civilinė byla nutrauktina (CPK 42 str. 2d., 294 str. 2d., 293 str. 5 p.)

6.

7Iš šalių priteistinos išlaidos, susijusios su procesinių dokumentų įteikimu, valstybei (CPK 88 str.1d.3p.) .

8Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 116 str.

Nutarė

9Patvirtinti tarp ieškovo ir atsakovų taikos sutartį tokiomis sąlygomis:

10Bankrutuojanti UAB „Justema ir Ko", įm. kodas 158749457, adresas korespondencijai Mateikos 56-1, Kaunas, atstovaujama bankroto administratoriaus UAB Kauno įmonių restruktūrizavimo centro įgalioto asmens Giedriaus Adomavičiaus, toliau - Ieškovas, Jurbarko rajono savivaldybė, kodas 188713933, Dariaus ir Girėno g. 96, Jurbarke, atstovaujama administracijos direktoriaus Jono Bučinsko, ir Smalininkų technologijų ir verslo mokykla, kodas 191425670, Smalininkų k., Jurbarko r. sav., atstovaujama direktoriaus pavaduotojos ugdymui 1. e. direktoriaus pareigas Inos Budrienės, toliau - Atsakovai, susitarėme ir prašome teismo patvirtinti tarp šalių sudarytą šią taikos sutartį bei bylą nutraukti:

111.Jurbarko rajono savivaldybė įsipareigoja kompensuoti 35 000 Lt (trisdešimt penkis tūkstančius litų) už pastato - mechaninių dirbtuvių (( - ) toliau - Pastatas, dalies stogo remontą bankrutuojančiai UAB "Justema ir Ko" arba jos teisių perėmėjams.

122.Šalys susitaria, sutarties 1 punkte nustatytos sumos išmokėjimą atidėti iki Pastato privatizavimo ir išmokėti per vieną mėnesį nuo lėšų už Pastatą gavimo momento, bet ne vėliau kaip per trejus metus nuo procesinio sprendimo įsiteisėjimo šioje byloje dienos.

133.Sutarties 1 punkte nustatytos kompensacijos dydis gali būti sumažintas, jei gauta už Pastatą suma būtų mažesnė nei 35 000 Lt. Tokiu atveju Jurbarko rajono savivaldybė įsipareigoja išmokėti kompensaciją, kurios dydis ne mažesnis nei gauta už Pastato privatizavimą suma, atskaičius Pastato parengimo privatizacijai išlaidas.

144.Ši sutartis sudaroma keturiais vienodą juridinę galią turinčiais egzemplioriais - po vieną kiekvienai šaliai ir vienas - teismui.

155.Šalys susitaria, kad lieka prie savo patirtų bylinėjimosi išlaidų.

166.Šalys prašo Kauno apygardos teismą patvirtinti šią taikos sutartį ir civilinę bylą pagal Ieškovo ieškinį Atsakovui nutraukti. Šalys pareiškia, kad LR CPK 293 - 294 str. turinys, taikos sutarties sudarymo ir bylos nutraukimo pasekmės šalims žinomos ir suprantamos.

17Civilinę bylą nutraukti.

18Nutartis per 7d. gali būti skundžiama Lietuvos Apeliaciniam teismui per nutartį priėmusį teismą.

Proceso dalyviai
Ryšiai