Byla 2-369-223/2015
Dėl antstolio veiksmų pagal pareiškėjo R. J. skundą suinteresuotiems asmenims antstoliui Egidijui Smagurauskui, UAB „Orestinos montažas“

1Panevėžio miesto apylinkės teismo teisėja Birutė Mėlinauskienė,

2Sekretoriaujant Vitalijai Kliukienei,

3Dalyvaujant pareiškėjui R. J.,

4teismo posėdyje išnagrinėjo civilinę bylą dėl antstolio veiksmų pagal pareiškėjo R. J. skundą suinteresuotiems asmenims antstoliui Egidijui Smagurauskui, UAB „Orestinos montažas“ ir

Nustatė

5Suinteresuoti asmenys į posėdį neatvyko, apie jo laiką ir vietą informuoti.

6Pareiškėjas pateikė teismui pareiškimą, kuriuo atsisako skundo dėl antstolio veiksmų ir prašo civilinę bylą nutraukti , skundo atsisakymo ir bylos nutraukimo pasekmės žinomos. Nurodo, kad skundo atsisako, nes su antstoliu susitarė , jog skola bus mokama dalimis.

7Prašymas tenkintinas.

8Pareiškėjas bet kurioje proceso stadijoje turi teisę atsisakyti pareiškimo ( skundo) , tai yra jo procesinė teisė , kuri neprieštarauja įstatymui ir nepažeidžia kitų asmenų teisių ( CPK 140 str.). Pareiškėjui skundo atsisakymo ir bylos nutraukimo pasekmės, numatytos CPK 294 str. yra žinomos, papildomai išaiškintos posėdžio metu. Dėl šių aplinkybių pareiškėjo atsisakymas nuo skundo priimtinas ir civilinė byla nutrauktina ( CPK 293 str. 1 d. 4 p) .

9Bylinėjimosi išlaidos priteistinos iš pareiškėjo ( CPK 88 str., 92-93 str., 96 str.)

10Vadovaudamasis CPK 88-96 str., 140 str., 293 str. , teismas

Nutarė

11Pareiškėjo R. J. atsisakymą nuo skundo priimti.

12Civilinę bylą dėl antstolio veiksmų pagal pareiškėjo R. J. skundą suinteresuotiems asmenims antstoliui Egidijui Smagurauskui, UAB „Orestinos montažas“ nutraukti.

13Priteisti iš R. J., a.k. ( - ) valstybės naudai 7,62 Eur išlaidų susijusių su procesinių dokumentų įteikimu, pinigus pervedant į Valstybinės mokesčių inspekcijos prie LR FM, įm. k. 188659752, atsisk. sąskaitą Nr. ( - ), AB „Swedbank“, banko kodas 73000, įmokos kodas 5660.

14Nutartis skundžiama atskiruoju skundu per 7 dienas nuo jos priėmimo dienos Panevėžio apygardos teismui, paduodant atskirąjį skundą per Panevėžio miesto apylinkės teismą .

Proceso dalyviai