Byla eB2-4506-580/2018
Dėl bankroto bylos iškėlimo

1Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Jūra Marija Strumskienė,

2rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi ieškovo uždarosios akcinės bendrovės „RG Consulting“ pareiškimo priėmimo klausimą civilinėje byloje pagal ieškovo uždarosios akcinės bendrovės „RG Consulting“ ieškinį atsakovui uždarajai akcinei bendrovei „Bružlita“ dėl bankroto bylos iškėlimo,

Nustatė

3

  1. Ieškovas prašė iškelti bankroto bylą atsakovui. Vilniaus apygardos teismo 2018-08-14 nutartimi ieškovui buvo nustatytas terminas pareiškimo trūkumams pašalinti – iki 2018-08-22 sumokėti 375 Eur žyminį mokestį bei pateikti įrodymus apie tai, jog pareiškimo su priedais kopiją buvo pateikta atsakovui.
Pareiškimas laikytinas nepaduotu.
  1. Iki Vilniaus apygardos teismo 2018-08-14 nutartyje nurodyto termino pabaigos ieškovas nepateikė teismui duomenų apie tai, kad būtų sumokėjęs žyminį mokestį. Tokių duomenų nenustatė ir teismas. Ieškovas neteikė ir duomenų apie tai, kad pareiškimo su priedais kopiją buvo išsiuntęs ir atsakovui. Ieškovas nutarties dėl nustatytų trūkumų neskundė. Dėl šios priežasties pareiškimas laikomas nepaduotu ir grąžintinas jį padavusiam asmeniui (CPK 115 straipsnio 3 dalis).

4Vadovaudamasis Civilinio proceso kodekso 115 straipsniu, 138 straipsniu, 290–291 straipsniais, teismas

Nutarė

5pareiškimą laikyti nepaduotu ir kartu su priedais grąžinti jį padavusiam asmeniui.

6Nutartis per septynias dienas nuo nutarties įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos apeliaciniam teismui, atskirąjį skundą pateikiant per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai