Byla eB2-4816-794/2016
Dėl pareiškimo iškelti bankroto bylą atsakovui ŽŪB „Kraštovaizdis“ atsiėmimo (trečiasis asmuo – VSDFV Vilniaus skyrius)

1Vilniaus apygardos teismo teisėjas Vaclovas Paulikas, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs pareiškėjo UAB „Tranfasta“ prašymą dėl pareiškimo iškelti bankroto bylą atsakovui ŽŪB „Kraštovaizdis“ atsiėmimo (trečiasis asmuo – VSDFV Vilniaus skyrius),

Nustatė

2Vilniaus apygardos teisme 2016 m. gegužės 24 d. buvo priimtas UAB „Tranfasta“ pareiškimas dėl bankroto bylos iškėlimo ŽŪB „Kraštovaizdis“.

3Pareiškėjas UAB „Tranfasta“ pateikė prašymą dėl pareiškimo atsiėmimo, kurį taip pat pasirašė atsakovas ŽŪB „Kraštovaizdis“ nurodydamas, jog sutinka su pareiškimo atsiėmimu.

4Pagal CPK 139 str. 1 d. ieškovas tol, kol teismas neišsiuntė ieškinio kopijos atsakovui, turi teisę atsiimti pareikštą ieškinį. Vėliau ieškinį atsiimti galima tik turint atsakovo sutikimą ir ne vėliau kaip iki pirmosios instancijos teismo sprendimo priėmimo.

5Atsižvelgiant į tai, jog pareiškėjas prašo leisti atsiimti pareiškimą ir atsakovas su pareiškėjo prašymu sutinka, pagrindas leisti pareiškėjui UAB „Tranfasta“ atsiimti pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo ŽŪB „Kraštovaizdis“ yra.

6Vadovaudamasis CPK 290 – 292 straipsniais, teismas

Nutarė

7Tenkinti pareiškėjo UAB „Tranfasta“ prašymą dėl pareiškimo iškelti atsakovui ŽŪB „Kraštovaizdis“ (j. a. k. 300140724) bankroto bylą atsiėmimo.

8Pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui ŽŪB „Kraštovaizdis“ palikti nenagrinėtą.

9Nutartis per 7 dienas nuo nutarties kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos apeliaciniam teismui per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai