Byla Ik-60-365/2013
Dėl rašymo apsirikimo ištaisymo administracinėje byloje pagal pareiškėjo M. K. skundą dėl neišmokėtos pensijos dalies priteisimo

1Vilniaus apygardos administracinio teismo kolegija, susidedanti iš teisėjų Gintaro Dzedulionio (kolegijos pirmininkas ir pranešėjas), Mildos Vainienės ir Mefodijos Povilaitienės, teismo iniciatyva, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo klausimą dėl rašymo apsirikimo ištaisymo administracinėje byloje pagal pareiškėjo M. K. skundą dėl neišmokėtos pensijos dalies priteisimo,

Nustatė

3Vilniaus apygardos administracinis teismas 2013 m. gegužės 15 d. priėmė sprendimą byloje Nr. I-60-365/2013 pagal pareiškėjo M. K. skundą dėl neišmokėtos pensijos dalies priteisimo. Teismo sprendimo motyvuojamosios dalies pabaigoje, pasisakant dėl priteistino sumos išmokėjimo termino, paminėta asmens, kuris nesusijęs su šia byla, pavardė ir suma („S. P. 16142,67 Lt „).

4Byla buvo nagrinėjama pagal M. K. skundą ir tiriamos aplinkybės, susijusios su šiuo asmeniu. Sprendimo rezoliucinėje dalyje nurodyta teisinga pareiškėjo pavardė ir teisinga šiam pareiškėjui priteista suma. Todėl motyvuojamoje dalyje įrašyta kito asmens pavardė ir suma teismo vertinami kaip rašymo apsirikimas.

5Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo 94 straipsnio 2 dalyje nustatyta, kad teismas gali savo iniciatyva ar bylos šalių prašymu ištaisyti sprendime aptiktus rašymo apsirikimus ar aiškias aritmetines klaidas. Todėl nustatyta klaida taisytina.

6Vadovaujantis išdėstytu ir Administracinių bylų teisenos įstatymo 94 straipsnio 2 dalimi, 149 straipsniu, teismas

Nutarė

8Ištaisyti klaidą Vilniaus apygardos administracinio teismo 2013 m. gegužės 15 d. sprendimo motyvuojamoje dalyje ir vietoje „S. P. 16142,67 lt“ įrašyti “M. K. 28813,08 Lt“.

9Nutartis per septynias dienas nuo nutarties nuorašo įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu, paduodant atskirąjį skundą per Vilniaus apygardos administracinį teismą.

Proceso dalyviai