Byla B2-319-390/2014
Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Logitransa“ bankroto

1Kauno apygardos teismo teisėjas Algimantas Kukalis, rašytinio proceso tvarka, išnagrinėjo civilinę bylą dėl uždarosios akcinės bendrovės „Logitransa“ bankroto.

2Teismas, išnagrinėjęs civilinę bylą,

Nustatė

3Bankrutavusios UAB „Logitransa“ administratorius pateikė prašymą priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos.

4Prašymas tenkintinas.

5Kauno apygardos teismas 2011 m. lapkričio 15 d. nutartimi iškėlė UAB „Logitransa“ bankroto bylą, 2012 m. vasario 1 d. nutartimi taikė supaprastintą bankroto procesą ir 2012 m. kovo 9 d. nutartimi pripažino įmonę bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto.

6Bankrutavusios UAB „Logitransa“ administratorius bankroto byloje pateikė teismui prašymą dėl įmonės pabaigos ir Įmonių bankroto įstatymo 31 str. 8 p. ir 32 str. 4 d. nurodytus dokumentus – likvidavimo aktą bei Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento pažymą. Iš pateiktų dokumentų matyti, kad įmonė jokio turto ir piniginių lėšų neturi, bankrutavusios UAB „Logitransa“ vardu nuosavybės teisės į nekilnojamuosius daiktus ir transporto priemones neįregistruotos, su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamentu yra atsiskaičiusi. Likvidavus įmonę liko nepatenkinti kreditoriniai reikalavimai už 76 942,09 Lt (b. l. 161).

7Esant išdėstytoms aplinkybėms yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos (ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalis).

8Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalimi, CPK 270 straipsniu, teismas

Nutarė

9Pripažinti UAB „Logitransa“, juridinio asmens kodas: 135142932, buveinės adresas: Kauno m. sav. Kauno m. Draugystės g. 9E-16, veiklą pasibaigusia likvidavus dėl bankroto.

10Įpareigoti administratoriaus įgaliotą asmenį atlikti veiksmus, numatytus ĮBĮ 32 straipsnio 5 dalyje.

11Įpareigoti administratoriaus įgaliotą asmenį sprendimo kopiją įteikti kreditoriams.

12Sprendimas per 30 dienų nuo priėmimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai