Byla 2-841-356/2013
Dėl preliminarios sutarties pripažinimo pagrindine sutartimi priėmimo klausimą

1Utenos rajono apylinkės teismo teisėja Vijolė Vitienė, rašytinio proceso tvarka, išnagrinėjusi ieškovo UAB „Gromus“ ieškinio atsakovui J. K. dėl preliminarios sutarties pripažinimo pagrindine sutartimi priėmimo klausimą,

Nustatė

22013-04-04 Utenos rajono apylinkės teismo nutartimi ieškovui nustatytas 14 dienų nuo nutarties kopijos gavimo dienos ieškinio trūkumams pašalinti. Ieškovui nutarties kopija įteikta 2013-04-09.

3Ieškovas nutartyje nustatytu terminu ieškinio trūkumų nepašalino.

4Kadangi pagal teismo nurodymus ir nustatytu terminu nutartyje nurodyti ieškinio trūkumai liko nepašalinti, ieškinys laikytinas nepaduotu ir grąžintinas ieškovui (LR CPK 115 str. 3 d.).

5Išaiškintina ieškovui, kad pašalinus aplinkybes, dėl kurių procesinis dokumentas buvo grąžintas, jis turi teisę vėl kreiptis į teismą su procesiniu dokumentu bendra tvarka.

6Vadovaudamasis LR CPK 115 str. 3 d., 138 str., 290 - 291 str., teismas

Nutarė

71. Ieškovo UAB „Gromus“ ieškinį atsakovui J. K. dėl preliminarios sutarties pripažinimo pagrindine sutartimi laikyti nepaduotu ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.

82. Išaiškinti ieškovui, kad pašalinus aplinkybes, dėl kurių procesinis dokumentas buvo grąžintas, jis turi teisę vėl kreiptis į teismą su procesiniu dokumentu bendra tvarka.

93. Nutarties kopiją siųsti ieškovui (per jo atstovą).

10Nutartis per 7 dienas nuo nutarties kopijos įteikimo dienos atskiruoju skundu gali būti skundžiama Panevėžio apygardos teismui, paduodant skundą Utenos rajono apylinkės teisme.

Proceso dalyviai