Byla 2-1351-896/2012
Dėl sprendimo įvykdymo išdėstymo dalimis civilinėje byloje pagal ieškovės A. R. ieškinį atsakovui A. G. ir institucijai, byloje teikiančiai išvadą Marijampolės savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos sk. dėl išlaikymo vaikui priteisimo

1Marijampolės rajono apylinkės teismo teisėjas Tomas Romeika, pagal atsakovo A. G. prašymą dėl sprendimo įvykdymo išdėstymo dalimis civilinėje byloje pagal ieškovės A. R. ieškinį atsakovui A. G. ir institucijai, byloje teikiančiai išvadą Marijampolės savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos sk. dėl išlaikymo vaikui priteisimo,

Nustatė

2Atsakovas prašė leisti priteistas 400 Lt išlaidas už antrinę teisinę pagalbą mokėti dalimis, prašymas buvo paduotas su trūkumais, todėl 2012-05-08 nutartimi atsakovui buvo nustatytas 10 (dešimties) dienų terminas nuo nutarties įteikimo dienos, nutartyje nurodytiems trūkumams pašalinti.

3Nutartis atsakovui A. G. įteikta 2012-05-09.

4Atsakovas, nutartyje nurodytu terminu, pareiškimo trūkumų nepašalino, todėl prašymas laikytinas nepaduotu ir grąžintinas atsakovui (CPK 115 str. 3d.).

5Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 115 str. 3 d., 290-291 str.,

Nutarė

6Atsakovo A. G., a.k.( - ) prašymą, dėl priteistų 400 Lt išlaidų už antrinę teisinę pagalbą mokėti dalimis, laikyti nepaduotu ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.

7Nutartis per 7 dienas nuo nutarties kopijos įteikimo dienos atskiruoju skundu gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Marijampolės rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai
Ryšiai