Byla 2-204-126/2012
Dėl antstolio veiksmų, suinteresuoti asmenys antstolė I. B., UAB „Naftėnas“, UAB „Žemės vystymo fondas“

1Rokiškio rajono apylinkės teismo teisėja Malvyra Bučienė, susipažinusi su pareiškėjo E. M. skundu dėl antstolio veiksmų, suinteresuoti asmenys antstolė I. B., UAB „Naftėnas“, UAB „Žemės vystymo fondas“,

Nustatė

2Rokiškio rajono apylinkės teisme gautas pareiškėjas E. M. skundas dėl antstolės I. B. 2011-12-30 patvarkymo areštuoti jo turtines teises panaikinimo.

3Atsisakytina priimti pareiškimą, kaip pateiktą nesilaikant išankstinės ginčo sprendimo ne teisme tvarkos (Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso (toliau – CPK) 137 str. 2 d. 3 p.).

4Asmenų skundai dėl antstolių procesinių veiksmų turi būti pateikiami antstoliui per CPK 512 str. nustatytą terminą. Ir tik tuo atveju, jei antstolis patvarkymu atsisako patenkinti skundą, skundas kartu su vykdomąja byla persiunčiamas apylinkės teismui, kurio veiklos teritorijoje yra antstolio kontoros buveinė (CPK 510 str. 2 d.). Pareiškėjas E. M. skundą dėl antstolės veiksmų pateikė tiesiogiai Rokiškio rajono apylinkės teismui.

5Pareiškėjui nurodytina, kad su skundu jis turi kreiptis į antstolę I. B. CPK 510, 512 straipsniuose nustatyta tvarka ir terminais.

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 137 str. 2 d. 3 p., 510 str. 2 d. teismas

Nutarė

7Atsisakyti priimti E. M. skundą dėl antstolės veiksmų, kaip pateiktą nesilaikant išankstinės ginčo sprendimo ne teisme tvarkos.

8Išaiškinti pareiškėjui, kad su skundu dėl antstolio veiksmų jis turi teisę kreiptis į antstolę I. B.

9Nutartis per 7 dienas nuo nutarties patvirtintos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Panevėžio apygardos teismui per Rokiškio rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai